Akar ilaçlama

FacebookFacebook 1

Mite ilaçlama

Akar ilaçlama, Akar haşeresinin kontrol altına alınması için yapılan ilaçlama uygulamalarıdır. Gözle görülmeyen Akar, insan ve hayvan derilerinden dökülen kırıntılarla beslenmektedir. Akar, vücutta kaşıntıya neden olan, astım, bronşit gibi solunum yolu ile ilgi hastalıklara doğrudan neden olmaktadır. Akar türünden kurtulmanın en etkili yolu ilaçlama yapmaktır. Akar ya da diğer adıyla mayt, mite diye de adlandırılan, gözle görülmediğinden bireysel olarak mücadeleneredeyse imkansızdır. Bu nedenle akar ile mücadele için kaliteli ve etkili şekilde akar ilaçlama yaptırılması gerekmektedir. İlkel ve amatör teknikler ya da etkisiz akar ilaçları ile yapılan uygulamalar, bu zararlı canlı türüne karşı hiçbir etki göstermeyecektir. Akar ile mücadele için uygulanan bireysel mücadele ve geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi haşerelerin hızlı bir şekilde yayılmasına sebep olur. Akar ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde Güneş İlaçlama şirketimizi arayabilir, 7/24 destek alabilirsiniz.

 

 

Akar- Mite İle Mücadele

Akar böceği bir diğer adı ile mite böceği gözle görülemeyen küçük canlılardır. Beslenmelerini insanların yatak, yorgan, yastık gibi eşyaları üzerine dökülen kıl ve deri parçaları ile sağlarlar. Hemen hemen her ortamdan akar böceği vardır fakat görülmedikleri için fark edilmezler. Bir insan vücudunda bile yüzlerce mite böceği olduğu söylenmektedir. Ortalama 200 türü olan akar, türlerine göre farklı yapıda ve farklı renkte olabilmektedir. Mite haşeresinde 8 tane ve keskin bir ağız bulunur. Her alanda görülebilen ve ciddi sorunlar yaratabilen bu haşerelerden kurtulmak ve temiz bir ortam yaratmak için ilaçlama yaptırmalısınız. İçerisinde zehirli türlerinin bulunduğu haşereler insan sağlığına ciddi zararlar verirken, profesyonel ilaçlama ile bu sorundan kurtulmak mümkün. Gözle görülemeyen bu küçük canlıların hayatımızı tehdit etmesini önlemek ve tedbir almak için vakit kaybetmeden güvenilir bir ilaç firması ile irtibata geçmeli ve önlem almanız sağlığınız ve ekonominiz için önemlidir.

 

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Haşerelerle mücadele etmenin bir önemli yolu da doğru ve güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Doğru ve güvenilir bir firma ile çalışmanız bireysel yöntemler ile haşerelerden kurtulmanızdaki tehlikeyi azaltacaktır. Bir firmanın güvenilir olduğunu anlamak için;

  • Firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
  • Çalışacağınız firmanın bütün yasal prosedürleri yerine getirdiğinden emin olun.
  • Firmadan gelen personelin ilaçlama sırasında eldiven, maske ve tulum gibi aletleri kullanmasına dikkat edin.
  • Kullanılan malzemelerin TSE damgalı olmasına mutlaka bakın.

Yaşam Alanları
Ev içlerinde battaniye, kilim ve halı gibi yünlü eşyalar içerisinde yaşayan akar böceği, insanlarda solunum yolu hastalıklarına neden olurlar. Akar böceklerinden insanlara astım ve bronşit gibi hastalıklar bulaşır. Özellikle küçük çocukların pelüş oyuncakları içerisinde yaşayan mitler, küçük yaşta çocukların bu tür hastalıklara erken yaşlarda yakalanmalarına neden olurlar. Akar böceklerinden kurtulmak için mekânınıza düzenli olarak akar ilaçlama uygulaması yapılması gereklidir.

 

İlaçlama Yöntemleri
Tüm ilaçlama yöntemlerimiz ekonomik fiyatlarla uygulanmakta ve tüm yaşam alanlarında kesin böceklere karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Mite ilaçlama konusunda şirketimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Akar ilaçlama uygulamalarını şirketimiz profesyonel ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçları ile sağlamaktadır. Akardan kurtulmak için kaliteli böcek ilaçları ile uygulama yapan bocekilaclaması.gen.tr, Sağlık bakanlığından onaylı bir ilaçlama şirketi olmakla birlikte, alanında uzman elemanlar ile hizmet vermekte ve %100 garantili böcek ilaçlama uygulamaları yapmaktadır.Akar Resimleri

akarakar 2akar 3akar 4mite 5mite 6mite 7mite 8kene 9mite 10

AkarMitelerden kurtulmak için yapılması gereken ilk şey profesyonel bir ilaçlama şirketinden hizmet talep etmektir. Çünkü mite ile mücadele kişisel olarak yapılabilecek bir uygulama değildir. yapılsa dahi sonuç almak çok zor hatta imkansızdır. Çünkü miteler gözle görülmeyen ancak mikroskopla görülebilen böceklerdir.

Ayrıca mitelerin nerede yaşadıkları, nasıl beslendikleri, nerelerde yuva yaptıkları gibi biyolojik özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir. Kullanılacak mite ilacı ve ilacın dozajının yoğunluğa göre ayarlanması gibi etmenlerde miteden kurtulmak için önemlidir.

Bu nedenle Akar ilaçlamasında işinde uzman ilaçlama şirketleri ile çalışmak gerekir. Hizmet alacağınız ilaçlama şirketinin miteler konusundaki etkinliğine ve kullandıkları ilaçlara dikkat etmek gerekir.

Güneş ilaçlama olarak kullancdığımız mite ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Mitelerden kurtulmak için Güneş ilaçlama profesyonel böcek ilaçlama ekibi ile hizmetinizdedir. İlaçlama şirketimizden mite ile mücadele hakkında daha detaylı bilgi ve hizmet talebi için İlaçlama Talep Formunu doldurabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 4+5=

Yukarı