Avcılar Böcek İlaçlama

FacebookFacebook 0

Avcılar ilaçlama

Avcılar İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. Güneş ilaçlama şirketi, Avcılar böcek ilaçlama şubesi ile Avcılar bölgesinde yer alan tüm semtlere ilaçlama hizmeti vermektedir.

Avcılar bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

  • Ambarlı
  • Denizköşkler
  • Firüzköy
  • Gümüşpala
  • Mustafa kemal paşa

Avcılar böcek ilaçlama şirketi olarak çalışmalarımızı sürdürürken önceliğimiz daima insan ve çevre sağlığını korumaktan yana olmuştur. İstanbul Avcılar böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm onaylı belgelere sahip yasal bir kuruluştur. Böcek ve fare ilaçlama yöntemlerinde kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup insan sağlığına herhangi bir zarar vermemektedir.

Avcılar da böcek ilaçlama hizmetini açık ve kapalı tüm alanlarda uzman ilaçlama personelimiz eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Haşere ilaçlama ilaçlama yöntemlerimiz; ev, ofis, işyeri, apartman, fabrika, depo, bina, havalandırma, okul, yurt, dershane, hastane, alışveriş merkezi, park, bahçe, sera, site gibi iç ve dış tüm alanlarda güvenle uygulanmaktadır.

Yaşam sürdüğümüz alanlarda gezinen haşereler dolaştıkları yerlere mikrop ve bakteri bırakarak çok sayıda hastalığa neden olmaktadır. Yaşam alanlarımızı sağlıksız ve güvensiz ortamlara dönüştüren haşere ve fare türlerinden kısa zamanda kurtularak bulundukları ortamları dezenfekte etmek gerekir. Aksi durumlarda yaşam sürdüğünüz alanlar gün geçtikçe haşerelerin yuvası haline dönüşecektir.

Yaşam alanlarınızda yer edinen böcek türlerini kısa zamanda etkisiz kılmak için firmamız bünyesinde görev alan ziraat mühendislerinin belirlemiş olduğu ilaçları ve ilaçlama yöntemlerini kullanmaktayız. Kullanılan ilaçlar ve yöntemler haşere türüne göre özel olarak hazırlanmış olup kısa zamanda etkisini göstermektedir.

İlaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Firmamız, İstanbul genelindeki tüm şubelerinde olduğu gibi böcek ilaçlama Avcılar firması ile ilaçlama uygulamalarını kaliteli ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile sunmaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri arasında öncü firma olarak faaliyetlerimizi yıllardır sürdürmekteyiz.

En çok ilaçlama yaptığımız haşere türleri; Oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, çıyan, pire, bit, kene, akrep, Hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, fare, salyangoz, örümcek, kırkayak, yılan, ağaç kurdu, tatarcık, tahtakurdu, tespih böceği, güve, kakalak, mite, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi.

Haşerelere karşı gerçekleştirilen ilaçlama uygulamaları yılın her mevsimi görülmektedir. Özellikle yaz aylarında pire şikayetleri çoğalarak pire ilaçlama uygulamaları sıklıkla gerçekleşmektedir.

Avcılar'daki böcek ilaçlama firmaları arasında en kaliteli ilaçlama hizmetini sunan firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür. İlaçlama uygulamalarımız müşterilerimizin belirlemiş olduğu tarihler içerisinde gerçekleşmektedir. Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak istediğiniz vakit iletişim numaralarımızdan Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak randevu talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

İSTANBUL'DA İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ DİĞER İLÇE VE SEMTLER
Gümüşpala Ferhatpaşa Ambarlı
İstanbul'un BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 9+7=

Yukarı