Bahçeşehir ilaçlama

Bahçeşehir ilaçlamaFirmamız, Bahçeşehir böcek ilaçlama şubesiyle, Bahçeşehir bölgesinde yer alan bölgelere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Yaşam kalitenizi olumsuz olarak etkileyen haşere eve fare türlerine karşı geliştirmiş olduğumuz formüllerde ilaçlama uygulamalarımızı kısa sürede başarıya ulaştırmaktayız.

Uzun yıllardır gerçekleşirmiş olduğumuz çalışmalar daima güçlü referanslar almamızı sağlamış, açık ve kapalı tüm alanları haşere problemlerinden kurtarmıştır. Yaşam alanlarınızda yer edinen zararlı böceklerin sağlığınıza vereceği zararların bilincinde olarak dezenfekte işlemlerimizi de büyük bir titizlik içerisinde yerine getirmekteyiz.

Böcek ilaçlama Bahçeşehir şubesi ile günün her saati hizmet veren şirketimiz, ekonomik fiyatlarla garantili ve güvenilir böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Şubelerimizi 7/24 arayabilir, istediğiniz gün ve saatlerde ilaçlama servisi talep edebilirisiniz. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçları kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

En çok ilaçlama yapılan Haşere Türleri;
Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği

Bahçeşehir böcek ilaçlama, Atışalanı, Bahçeşehir, Köyler, Mehmetakif ve İkitelli başta olmak üzere tüm bölgelere ilaçlama servislerini en kısa sürede ulaştırarak taleplere cevap vermektedir.

 


 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 9+4=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara