Çiyan ilaçlama

FacebookFacebook 2

Çiyan ilaçlama

Çıyan ilaçlama, yaşam alanlarımıza ağaçlar ve çeşitli bitki türleri ile yayılan zararlı haşere türü olan Çıyan için yapılan uygulamadır. Ağaçlık alanlara yakın olan bölgelerde, kapalı alanlarda da yuva yapabilen Çıyan türüne karşın yapılması gereken tek şey ilaçlama yapmaktır. Çiyan ilaçlama sanıldığı kadar kolay bir ilaçlama uygulaması değildir. Zararlı türleri ile sokması sonucu insan sağlığına ciddi zararlar veren çiyanlar fark edildiği an profesyonel ilaçlama ile yok edilmelidir. Çiyanların bireysel mücadele ile yok edilmesi mümkün olmadığı gibi, çok da tehlikelidir. Kaybedilen zaman kaybı ile beraber ekonomik zararınızı da hesap ederseniz, çiyanların yok edilmesinde profesyonel ilaçlama tek çözümdür. Çiyan ile mücadele sırasında kurumsal ilaçlama firması ile çalışmak her zaman için daha doğrudur. Sizin de başınız çiyanlar ile dertte ise sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Güneş İlaçlama şirketimizi 7/24 arayarak kaliteli ve garantili hizmet alabilirsiniz.

 

Çiyanlardan Korunmak

Son derece zehirli olan bu haşerelerin bazı türleri, ölüme dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle, çiyanların görüldüğü alanlarda acil şekilde çıyan ilaçlama yaptırmak son derece önemlidir. Vücutlarının altında onlarca ayakları bulunan çiyan böceği nemli alanlarda, ormanlık alanlarda, çürümüş kütüklerde, kayalıkların ve yaprakların altında yaşamaktadır. Firmamız uyguladığı kaliteli ilaçlama yöntemleri sayesinde, en küçük alanlara dahi nüfuz etmektedir. İlaçlama personellerimizin uyguladığı sıvı, jel ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri sayesinde en küçük alanlara dahi nüfuz etmekte ve her alanda kapsamlı olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Haşerelerin en önemli özelliklerinden biri hızlı bir şekilde yayılmaktır. Bunun için çiyan gibi tehlikeli bir tür fark edildiği an vakit kaybetmeden profesyonel ilaçlama ile yok edilmelidir. Çiyanlar yok edilmediğinde çok kısa bir zamanda yayılır ve yaşam alanımızı istila eder. Bunu önlemek için ilkel yollar ile mücadele etmeye çalışmak hem zaman hem de ekonomik kayıp olarak geri döner. Çıyanlar yumurta ile çoğalır ve yumurtalarını toprak altına gizler. Bu yumurtalar kısa zamanda üremekte ve eğer kısa zamanda gerekli müdahalede bulunulmazsa, çiyanlarla mücadele etmek çok zorlaşmaktadır. Firmamız, 7gün 24 saat boyunca gerçekleştirdiği hizmetlerle bu böceklere zamanında müdahalede bulunmaktadır.

Çiyan Sokması
Tehlikeli canlılar olan çiyanlar çok zehirlidir. Yaşadıkları alanlara ve türlerine göre zehirlerinin etkisi de değişmektedir. Sıcak ortamlarda yaşayan türleri çok daha zehirlidir. Etkili zehre sahip çıyanlar, ev içlerinde çok tehlikelidir. Çiyan sokması sonucu kişilerde şiddetli ağrı, baş dönmesi, üşüme, titreme, yüksek ateş gibi belirtiler görülür. Çok etkili zehre sahip olan türlerinin ısırması sonucu insanların felç geçirme olasılığı yüksektir. Çıyan sokması ya da çıyan ısırması gibi durumlar ile karşılaşmamak için bu haşerelerin görüldüğü ya da görülebileceği alanlarda böcek ilaçlama yaptırmak gereklidir.

Neden Profesyonel Bir Firma?

Neden profesyonel bir firma? Haşerelerle mücadele etmede en önemli aşamalardan biri de işini iyi yapan profesyonel bir firma ile çalışmaktır. Firma güvenilirliği ve kalitesi haşerelerin yok edilmesinde büyük bir öneme sahipken, dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bir firmanın güvenilirliğini anlamak için belirli unsurlar vardır. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece doğru bir firma ile çalışmış olur ve kısa sürede haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Sizin de başınız çiyan ve diğer tüm haşerelerle dertte ise iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, işini özveri ile yapan ekibimizden destek alabilirsiniz.

Garantili İlaçlama
Evde çiyan görülmesi durumunda kesinlikle el ile temas edilmemeli ve acilen bir ilaçlama şirketi ile temasa geçilmelidir. İlaçlama konusunda uzman olan ve profesyonel uygulamalar yapan bocekilaclamasi.gen.tr firmamızla iletişime geçerek, gün boyu randevu talebinde bulunabilirsiniz.  İlaçlama ciddi bir iştir ve kesinlikle profesyonel hizmet almak gereklidir. Ekonomik fiyatlarla hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Çiyan Resimleri

ÇıyanÇıyan 2Çıyan 3Çıyan 4Çıyan 5Çıyan 6Çıyan 7Çıyan 8Çıyan 9Çıyan 10

Yorumlar

1.
Sarı ciyan
Sarı ciyan
5.09.2011 - 12:15:43
Sakın yaklaşmayın!

2.
Tuğba Güzel
Tuğba Güzel
15.11.2015 - 02:12:43
evde çiyan ve akrebe rastladık etrafta agaçlık alan var bodrum kat daire ileriye dönük olarak bu problemlerden kurtulmak istiyoruz ev istanbul eyüp semtinde

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 9+7=

Yukarı