Gaziemir Böcek İlaçlama

Gaziemir ilaçlamaİzmir'in Gaziemir ilçesi İzmir için en önemli ilçelerden biridir. Tamamen şehirleşmenin gerçekleştiği ilçede tek bir köy dahi bulunmamaktadır. İzmir'in ve Ege Bölgesi'nin ulaşım anlamında iç hatlarda ve dış hatlarda en önemli merkezi olan Adnan Menderes Havalimanı da Gaziemir ilçesinin sınırları içindedir. İlçe hem yerleşim yerlerine hem de sanayi bölgelerine sahiptir. İzmir şehir merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta olan ilçe doğusunda ve batısında yerleşim yeri olmaması sebebi ile doğaya çok yakın bir konumdadır. İlçe sakinlerinin bu durumdan şikâyetçi oldukları tek konu ise doğaya yakınlığın getirdiği haşerelerin ve diğer zararlı canlıların ortaya çıkışıdır. Firmamız ilçesinde Uzundere ilaçlama, Sarnıç ilaçlama başta olmak üzere tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

Firmamızın İlaçlama Uyguladığı Haşere Türleri

Firmamız insan sağlığını ve çevredeki diğer canlıların yaşamlarını tehdit eden her türden zararlı canlıya karşı modern ilaçlama yöntemleri ile mücadele edebilmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır.

 • Kene, bit, pire
 • Tahta kurdu
 • Gümüş böceği
 • Kalorifer böceği
 • Tespih böceği
 • Hamam böceği ve karafatmalar gibi küçük haşereler;
 • Çekirge
 • Akrep
 • Örümcek gibi büyük haşereler;
 • Fındık fareleri, tarla fareleri, lağım fareleri, ev fareleri ve çatı fareleri grubunun oluşturduğu fareler
 • Yılanlar gibi pek çok haşerenin de içinde bulunduğu zararlı canlılara karşı ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Gaziemir Kozağaç ilaçlama Seydiköy ilaçlama Hizmetleri

Firmamız Gaziemir ilçesinin Kozağaç ve Seydiköy semtlerinde de ilaçlama hizmeti vermektedir. Bizlere ulaştığınız andan itibaren 7 gün 24 saat boyunca çok kısa süreler içerisinde haşere probleminin yaşandığı bölgelere ulaşıyoruz. Bölgenin ev, iş yeri, ofis, tarla, bahçe, fırın, restoran olması önemli olmaksızın gereken ilaçlama hizmetinin ne olacağı konusunda karar verip sizleri bilgilendiriyoruz. İlaçlama öncesinde bölgede yapılacak bir değişiklik varsa bunları gerçekleştirebilmenizden hemen sonra ziraat mühendisleri tarafından onaylı kimyasallarımızı hazırlıyoruz. Bölgenin büyüklüğüne, ilaçlama yapılacak haşerenin cinsine ve yayıldığı alana, bölgedeki diğer canlıların etki altında kalıp kalmayacağına göre en uygun ilaçlama yöntemini belirliyoruz.

Sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama, jel ile ilaçlama yöntemleri ve fareler için en etkili yöntem olan fare istasyonları ile haşere problemlerinize karşı köklü ve kalıcı çözümler getiriyoruz. Çok hızlı hareket edebilen ve üreyip yayılabilen bu haşereler ve diğer zararlı canlılara karşı bireysel çözümler almaya çalışmak neredeyse mümkün değildir. Mutlaka bir ilaçlama firmasının profesyonel ekiplerinin desteği alınmalı ve bölgenin ilaçlama konusunda uzun süreler içerisinde sorun çıkartmayacağından emin olunmalıdır. Çünkü tüm zararlı haşereler pis ve kirli ortamda bulundukları için yaşam alanlarımıza gövdeleri ve bacakları aracılığı ile birçok mikrop getirip bizlere hastalık bulaştırır. Firmamız Kısık, Uzundereköyü, Kozağaç, Görece ve Eydiköy'de ilaçlama hizmetleriyle tüm semtlerde sizlere kaliteli ve uygun fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

 


 

İZMİR'DE İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇE VE SEMTLER
Aliağa Dikili Menderes Tire
Bergama Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa
Beydağ Selçuk Buca Bayraklı
Bornova Balçova Çeşme Gaziemir
Çiğli Seferihisar Karabağlar
Güzelbahçe Konak Bayındır
Ödemiş Narlıdere Urla Kınık
Kiraz Foça Menemen Torbalı
İzmir'in BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 1+2=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara