Hamam Böceği İlacı ilaçlama

FacebookFacebook 0

Hamam BöceğiHamam böcekleri kontrolü zor haşere türleri arasında yer almaktadır. Bunun en büyük sebepleri hamam böceklerinin çok kısa sürede çoğalmaları ve her ortama çabuk alışmaları olarak gösterilebilir. Dolayısı ile bu şekilde üreyebilen hamam böceği ilaçlama uygulamasında kullanılacak hamam böceği ilacı son derece etkili ve kesin sonuçlar verebilecek özelliklerde olmalıdır.

Yasadışı çalışan ilaçlama şirketleri ve tecrübesiz ilaçlama firmalarının yaptığı hamam böceği ilaçlama ,uygulamalarının neredeyse hepsinden daha sonra hamam böceğinin bitmediği yönünde şikayetler gelmektedir. Bunun nedeni yapılan uygulamanın geçici olarak çözüm sunmasıdır. Bu tür uygulamalarda ilaç sadece gözüken hamam böceklerini öldürür; yumurta veya larva halinde olan hamam böcekleri hala yaşar ve bir süre sonra onlarda birer yetişkin hamam böceği olup ortaya çıkarlar. Böylece problem yeniden devam eder. Bu nedenle hamam böceği ilaçları ve kullanımlarına dikkat etmek gerekir

 

 

HAMAM BÖCEĞİ İLACINDA BULUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLER

  1. Kullanılan Hamam Böceği ilacı kesinlikle Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olmalıdır.
  2. Hamam böcekleri üzerinde %100 etkili bileşenlere sahip olması gerekir.
  3. Geçici (uçucu) özellikte değil, kalıcı özelliğe sahip olması gerkir.
  4. İlacı uygulayacak olan personel eğitimli olmalıdır.
  5. Çevre dostu ilaçlar tercih edilmelidir
  6. Hamam böceği türüne göre ilaç seçilmelidir
  7. Ortamdaki hamam böceği yoğunluğuna göre ilaç kullannılması

Güneş ilaçlama olarak hamam böcekleri için kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığından onaylanmış ilaçlar olup WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından desteklenmektedir. Ziraat mühendislerimiz tarafından kontrollerden geçirilerek etkinliği yükseltilmiş ve kalıcılığı sağlanmıştır. Hamam Böceği ilacı hakkında daha fazla bilgi almak için 444 88 18 i arayabilirsiniz.

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 7+9=