İlaçlama firmaları

FacebookFacebook 3

ilaçlama firmaları nasıl seçilmelidir? Günümüzde böcek, haşere ve fare türlerinin artmasıyla beraber ilaçlama firmalarına olan ihtiyaç da artmıştır. Buna bağlı olarak da yasadışı ilaçlama firmaları ortaya çıkmıştır. Yasadışı firmalar kullandığı malzeme ve ilaçlarla kalitesiz hizmet vermektedir. Bu firmalar kimyasal zirai tarım ilaçları kullanmakta olup, sağlığınızı da tehlikeye atmaktadırlar.  Firmalar doğru yerde doğru ilaç kullanmaları açısından büyük farklılıklar göstermektedir. Her firmanın kullandığı yöntem farklı olup, bu farklılıklar da yapılan işin kalitesine ve uzmanlığına bağlıdır.

Profesyonel hizmet ile evinizi, iş yerinizi ve bahçelerinizi insan sağlığı için tehdit unsuru olan böcek ve haşerelerden kurtarabilir, kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz. Bu böceklerle mücadele edilmediği sürece kısa sürede çoğalıp yaşam alanlarınızı istila edeceklerdir. Bununla birlikte böcek türlerine karşı bireysel müdahale de pek sağlıklı ve mümkün olmayacaktır. Kalıcı ve garantili bir çözüme ulaşmak için mutlaka güvenilir bir böcek ilaçlama firması seçmelisiniz.

Kapalı ve açık tüm alanlarda uygulamalarımızı gerçekleştirerek haşere ve fare türlerine karşı profesyonel mücadele sağlamaktayız. Uzman ilaçlama ekiplerimiz gerçekleştirmiş olduğu uygulamaların sonucunda gerekli resmi evrakları hazırlayarak müşterilerimize teslim etmektedir.

Böcek ve fare türleri sağlık açısından büyük tehdit unsuru oluştururken gezindikleri alanlara çeşitli zararlar verirler. Özellikle küçük çocukların temas halinde bulunduğu alanlarda haşere türlerinin bulunmaması gerekir. Böcek türlerinin taşımış olduğu virüs ve mikroplar sıtma, verem, humma, dizanteri, tifüs gibi çeşitli hastalıkların yaşanmasına neden olmaktadır. Periyodik ilaçlama uygulamaları ile bu gibi yaşam alanlarınızı her zaman korumanız mümkündür.

İlaçlama Yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Yılın her mevsiminde haşere türleri ile yaşam alanlarınızda karşı karşıya kaldığınızda problemlerinize karşı anında hizmet almanız çok önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız 7 gün 24 saat ilaçlama faaliyetlerine ara vermeden devam ederek hizmet sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 9+2=

Yukarı