ilaclama ilaçlama

FacebookFacebook 1

İlaçlama İşlemi
Yılın her ayında yaşam sürdüğümüz açık ve kapalı alanlarda haşere ve fare türleri ile karşılaşmaktayız. Birçok zarara sebebiyet veren haşere türlerinden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama uygulamalarıdır. Profesyonel firmalar tarafınca çeşitli ilaçlama yöntemleri kullanılarak açık ve kapalı alanlarda yer edinen tüm böcek ve fare türleri kısa zaman içerisinde yok edilmektedir.

Bireysel müdahaleler ile başarılı sonuçlar elde edilemediği gibi problemleri de yaşanmaktadır. Böcek türlerine karşı kullanılan kimyasal ilaçların yanlış uygulanması sonucunda zehirlenmelere sebebiyet verdiği görülmüştür. Profesyonel firmalar tarafından uygulanan yöntemler insan ve çevre sağlığını korumayı amaç edinmiş ilaçlar ve yöntemler dahilinde tamamlanmaktadır. Sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemleri ile etkili sonuçlara ulaşılarak kısa sürede yaşam alanlarınız zararlı böcek türlerinden kurtularak dezenfekte olmaktadır.

En çok görülen haşere türleri;

  • Bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, akrep, örümcek
  • Kakalak, tatarcık, sivrisinek, tahtakurusu, sinek, kene, pire, tahtakurdu, tesbih böceği, kulağakaçan böceği
  • Karafatma, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele
  • Kırkayak, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

Zararlı böcek ve haşere türleri çeşitli nedenlerden dolayı ev, işyeri, apartman, ofis, fabrika, depo, bina, bahçe, site, sera gibi alanlara girerek yuva oluştururlar. Bu zararlılara karşı önlem alınmaması gün geçtikçe sayılarının artarak bulundukları alana yayılmalarına neden olacaktır. Sağlığımıza zarar veren haşere türleri aynı zamanda eşyalarımıza vermiş oldukları zararlarla da maddi kayıplara neden olmaktadırlar.

Firmamız ilaçlama şirketleri arasında en kaliteli, garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile daima yanınızdadır. Tüm böcek ve haşere türlerine karşı uygulamalarımız başarı ile sonuçlanmaktadır. 

Firmamıza haftanın yedi günü 24 saat ulaşarak hizmet talep etmeniz mümkündür. Müşteri Temsilcilerimizle gün boyu irtibat kurarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan ya da bocekilaclamasi.gen.tr adresimizden bize daima ulaşmanız mümkündür.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 1+2=

Yukarı