Ana Sayfa / Genel / Akıncılar Böcek İlaçlama

Akıncılar Böcek İlaçlama

Akıncılar Böcek İlaçlama servisimiz, İstanbul Avrupa yakasında Güngören ilaçlama şubemize bağlı olarak aralıksız hizmetlerine devam etmektedir.

Güngören modern yapı mimarının yanında eski tarihi evlere ve binalara da sahiptir. Hamamböceklerinin solunum sistemimizin üzerinde olumsuz etkileri oldukça fazladır. Haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yaptırmaktır. Ancak ilaçlama yaptırmak için profesyonel kişi ve kurumlarda destek almanız gerekmektedir. İlaçlama firması seçerken de seçici davranmanız gerekmektedir. İlaçlama sektöründe yüzlerce firma bulunmaktadır.

Güvenilir olmayan firmalar ile iletişim kanallarıyla satışa sunulan korsan ilaçları satın almayınız. Bazı ilaçlar haşereler üzerinde ters etkiler yaratabilmektedirler. Canınızı ve paranızı kontrol altına alın.

Akıncılar ilaçlama servisimiz kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Ulaşır?

Haşereler evlerimize ilk fırsatta girerler. Doğal yaşam alanlarında besin kaynağı su ve barınamadıklarında hemen insanların kapısını çalmadan davetsiz misafirler gibi  evimizin, banyomuzun bir köşesinde konuşlanırlar.

Haşereler hangi yollardan içeri gerer?

  • Banyo ve Tuvalet borularından
  • Açık bırakılan kapı ve pencere aralıklarından
  • Eşiklerden
  • Baca ve şöminelerden
  • Dışarıdan satın alınan bir eşyanın içinden ya da üstünden
  • Duvar çatlakları ve ahşap yarıklarından
  • Evcil hayvanlardan rahatlıkla içeri girebilmektedirler.

7/24 arayabileceğiniz müşteri temsilcilerimizden istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyat seçenekleri için bizi aramanız yeterlidir. Haşerelerden modern yöntemlerimizle kurtulabilirsiniz.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Böcek İlaçlamada Profesyonellik Şart

Böcek ilaçlamada profesyonellik şart sözüne itimat etmiyor ve kendi yöntemlerinize başvuruyorsanız karşınıza olumsuzluklar ile dolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir