Ana Sayfa / Akrep / Akrep Nasıl Yok Edilir ?

Akrep Nasıl Yok Edilir ?

akrep-ilaclamaAkrep genellikle sıcak bölgelerde yaşayan, vücutları sert bir tabaka ile örtülü, kıvrık ve kalkık kuyruğunda zehir taşıyan, ayakları ve kıskaçları olan eklembacaklılardır. Gündüzleri pasif geceleri aktif olurlar. Zehrini tehlike anında ve avını yakalamada kullanır. İnsanların yaşam alanlarına kadar giren akrepler çok tehlikelidir. Kişisel yöntemlerle akreple mücadele etmek tehlikelidir çünkü zehrini 10 cm e kadar püskürtebilme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle akrep ile mücadelede mutlaka profesyonel destek alınız.

Akrep nasıl yok edilir? Sorusuna cevap alabilmek için Sağlık Bakanlığı onayı ile çalışan bir ilaçlama şirketinden yardım alabilirsiniz. Akrep ile mücadelede 17 yıldır hizmet veren Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla, Ziraat Mühendisleri kontrolünde, işinde uzman, eğitimli personelimizle ilaçlama şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

Akrep ilaçlama da diğer tüm böcek ve haşere guruplarında olduğu gibi farklı ilaçlar uyguluyoruz. Kullandığımız sıvı ilaçlama yöntemi ile ortamda bulunan akrepten kurtulduğunuz gibi yavrularından da kurtulmuş olursunuz.

Akrep ilaçlama ve akreple ilgili tüm sorularınız için 7 Gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İlaçlama şirketi olarak, istediğiniz gün ve saatte ekonomik fiyatlarla, akrep ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Akrep Türleri

Akreplerin yeryüzünde yüzlerce türü bulunmaktadır. Bu türlerrin bazıları zehirli bazıları ise zehirsizdir. Zehirli olan türler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>