Ana Sayfa / Genel / Barbaros Hayerttinpaşa Böcek İlaçlama

Barbaros Hayerttinpaşa Böcek İlaçlama

Uzun yıllardır ilaçlama sektöründe kapalı ve açık mekanlarda %100 müşteri memnuniyeti sunan firmamızın İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Barbaros Hayerttinpaşa böcek ilaçlama servisimiz, haşere/böcek, asalak, sürüngen, parazit ve zehirli zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması hususunda 7/24 profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Kemirgenler gecelerce uyutmuyor. Çevreye verdikleri tahribatlarda cabası. Hem maddi hem de manevi değerlere zarar veren fareler evimizdeki eşyaları kemirirler. Bunun yanında salgın hastalıklara da neden olan fare ve fare türleri gerekli önlemler alınmadığı takdirde sağlığımız için ciddi tehlikeler oluşturmaya devam edecektir.  Ev faresi olarak bilinen farelerin türlerine gelince; ev faresi, fındık faresi, pamuk faresi, lağım faresi, çatı faresidir.

Farelerden ve diğer haşere türlerinden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlamadır. Ancak ilaçlama faaliyetlerinin bireysel olarak mücadele edilemeyeceği bilinmelidir. Bu konuda mutlaka uzman ve profesyonel bir firmadan destek alınmalıdır. Barbaros Hayerttinpaşa böcek ilaçlama servisimiz Gaziosmanpaşa’da sizlere 7/24 hizmet vermektedir.  Haşere ve fareleri için uygulama ve yöntemlerimiz sayesinde haşere sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Garantili Yöntemlerimiz

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare İstasyonu
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Firmamız, ruhsat, sertifika ve başarı sertifikalarını bünyesinde barındırmaktadır. Çevreci tutumu, doğaya dost ve diğer canlılara saygılı olan ilaçlarımız sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmaz.

İnsanlarla barışık olan ilaçlarımız evinizde veya iş yerinizde uygulandığı her alanda leke ve iz bırakmaz. Kimyasal maddelerle zehirlenmelere asla yol açmaz. Güvenilir ve kalitelidir. Sizlerde çevrenizde bakteri plağı oluşturan, mikrop yuvası yapan haşerelerden kurtulmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. Dilediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden Talep formumuzu eksiksiz doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz anında dönüş yapacaklardır.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Bit Oluşmasına Erken Çözüm

Bit oluşmasına erken çözüm üretmek ve çoğalmalarını engellemek karşılaşacağınız problemlerin çözümünde etkili olur. Bitler haşereler …

One comment

 1. NECAT HATİPOĞLU

  Sayın yetkili,
  Bulunduğumuz apartman’ın bodrumunda,bahçesinde, girişlerinde ve özellikle çiçek olan yerlerde karafatma vb böceklere rastlamaktayız.
  Bahçe + Bodrum + 4 kat + çatı katı’nı ilaçlatmak istiyoruz.
  Mümkünse fiyat almak ve yapacağınız işin süresini, uymamız gereken extra kurallar varsa onları bilmek istiyorum.
  Gereği için bilgilerinize,

  Saygılarımla,
  Necat HATİPOĞLU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir