Ana Sayfa / Genel / Esenyalı Böcek İlaçlama

Esenyalı Böcek İlaçlama

Pendik şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Esenyalı Böcek ilaçlama servisimiz, kapalı ve açık mekanlarda, kaliteli, garantili ve en düşük fiyat fırsatlarıyla 7/24 hizmet vermektedir.

Böcekler ve Asalakların sağlığımıza verdiği zararları pek çoğumuz bilmeyiz. Sağlığımızı bu denli etkileyen bu zararlı canlı türlerine karşın önlem alınmadığı zaman ölümcül sonuçlara kadar uzanabilmektedir. Böceklerden ve asalaklardan kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama hizmetinden yararlanmaktadır.

Haşere türlerine karşın evde alınabilecek amatör ve ilkel yöntemlerin haşere türleri üzerinde bir etkisinin olmayacağı gibi, sarf ettiğiniz efor ve paranızda boşa gitmiş olacaktır. Bu konuda yapanız gereken tek şey 7/24 hizmet veren Esenyalı şubemizle iletişime geçmektir. Servisimiz size her aşamada gerekli olan destek ve yönlendirmeleri sağlayacaktır.

Garantili Yöntemlerimiz

Haşere ve haşere türleri için son teknoloji baz alınarak hazırlanan uygulama ve yöntemlerimiz, modern ve kesin sonuçlar için idealdir. Başlıca kullandığımız uygulama ve yöntemler hedef odaklıdır.

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Sıvı İlaçlama; en çok tercih edilen ve tüm haşereler üzerinde uyguladığımız kesin sonuçlar doğuran uygulama ve yöntemlerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır.

Jel ilaçlama; en çok hamamböceği ve böcekler için uyguladığımız bu yöntem, hamamböcekleri ve diğer böcek türlerinin canın okumaktadır.

Fare İstasyonları; fareler için özel tasarlanmış istasyon ve farelerin hoşuna giden aromalarla tatlandırılmış zehirle tüm kemirgen türlerinin etkisiz hale gelmeleri 2 saat gibi kısa bir sürede gerçekleşmektedir.

Kokulu ilaçlama; Kapalı ve açık mekanlarda isteğe bağlı uygulanan etkin bir yöntemdir.

Kokusuz İlaçlama; yine tercihe göre kapalı mekanlarda sık uygulanan ilaçlama yöntemimizdir.

Esenyalı böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden ilaçlama yapmak istediğiniz gün ve saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ya da web sitemiz üzerinden Talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. İlaçlama yapmak için geç kalmayın. Arayın hemen gelelim.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Bit Oluşmasına Erken Çözüm

Bit oluşmasına erken çözüm üretmek ve çoğalmalarını engellemek karşılaşacağınız problemlerin çözümünde etkili olur. Bitler haşereler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir