Ana Sayfa / Genel / Eyüpsultan Böcek İlaçlama

Eyüpsultan Böcek İlaçlama

Kalite, ekonomik fiyatlar, garantili ilaçlama uygulamaları sunan kurumsal firmamızın İstanbul Sancaktepe şubesine bağlı faaliyet gösteren Eyüpsultan böcek ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Haşereler etrafımıza ve insan sağlığına durmadan zehir ve mikrop saçmaktadırlar. Hızlı üreyen ve hızla çoğalan bu mikroorganizmalara karşı erken önlem alınmadığı takdirde ölümcül sonuçlara varan hastalıklarla, alerjik durumlarla karşı karşıya kalmamız kaçınılmazdır. Bu durumda mutlaka şirketimizden profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Böceklerin Neden Olduğu Hastalıklar

Canlılar arasında sayı olarak büyük bir nüfusa sahip olan böcek türleri ev ve iş yerlerimizde bazı hastalıklara sebep olmaktadırlar. Doğal yaşam alanlarında yeterli miktarda besin kaynağı bulamayan böcek türleri, gözünü hemen insanların yaşadığı kapalı alanlara dikerler. Üreme evrelerini evde gerçekleştiren zararlı böcek türleri, yuvalarına mikrop taşımaktadırlar. Böcek ısırıkları, evcil hayvanlar ve insan sağlığı üzerinde çok etkilidir. Alerjik hastalıkların yanı sıra ölümcül vakalarda neden olmaktadırlar. Sivrisineklerin enjekte ettiği sıvı sıtma gibi ciddi hastalıkları ortaya çıkardığı gibi, verem, dizanteri, tifüs, kırım Kongo kanamalı ateşi gibi hastalıklara neden olan asalak ve parazitlerde mevcuttur.

Eyüpsultan böcek ilaçlama servisimiz sayesinde zararlı canlı türlerinin sebep olduğu hastalıklardan böcek ilaçlaması yaparak kurtulabilirsiniz.

En Çok Uyguladığımız Mücadele Yöntemleri

Haşere türlerinin uzman ellerde güvenle kontrol altına alınmasında belli başlı mücadele ve yöntemler bulunmaktadır. Bu uygulamalar;

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare istasyonları ve Fare düzenekleridir.

Günün her saatinde ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri temsilcimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için size uygun saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sektörde 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren lider firmamız, sizlere ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Haşere ve diğer zararlı türlerden kurtulmak için hemen arayın, gelelim. Sizde yaşam alanlarınızı en üst seviyeye çıkarın.

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Böcek İlaçlamada Profesyonellik Şart

Böcek ilaçlamada profesyonellik şart sözüne itimat etmiyor ve kendi yöntemlerinize başvuruyorsanız karşınıza olumsuzluklar ile dolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir