Ana Sayfa / Genel / Karadeniz Böcek İlaçlama

Karadeniz Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubesine bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Karadeniz Böcek İlaçlama servisimiz, haşere ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlama genellikle yaz aylarında türeyen haşere ve haşere türleri için uygulanan bir yöntemdir. Böcekler, mikrop taşıyan varlıklardır.  Bu mikroplar insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler yaratmaktadır. Haşerelerle mücadele konusunda bireysel olarak başa çıkmanın imkansız olduğunu anlayan insanlar giderek bu işi profesyonel olarak yapan firmalara yönelmeye başladılar.

Ancak profesyonel firmalar yanında korsan ve yasadışı ilaçlama yapan firmalarda türedi. Hastanelere akın eden zehirlenmiş insanların acil servis bölümünde genel şikâyetleri, bandrolsüz, içinde zehirli maddeler bulunan ilaçların kullanılması durumudur. Bir ilaçlama firmasında eğer destek alacaksanız, mutlaka ve mutlaka dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar bulunmaktadır.

Karadeniz Böcek ilaçlama servisimiz size her konuda gereken desteği sağlayacaktır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Yılan, sıçan, çıyan, salyangoz, akrep, tahtakurdu, akar, kakalak, tatarcık, kertenkele, pire, bit, kene, karınca, çekirge, güve, sinek, sivrisinek, örümcek, fare, hamamböceği, ev faresi, çatı faresi, lağım faresi, Amerikan hamamböceği, kalorifer böceği, apartman böceği, lağım faresi, fındık faresi, uyuzböceği, kırkayak, gümüş böceği, tespih böceği,  halı böceği, yaban arısı, eşek arısı, danaburnu ve daha pek çok zararlı canlı türlerine karşın ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

7/24 hizmet veren Karadeniz böcek ilaçlama servisimiz, arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Talep Formumuzu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyatlar için bizi aramanız yeterli.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Bit Oluşmasına Erken Çözüm

Bit oluşmasına erken çözüm üretmek ve çoğalmalarını engellemek karşılaşacağınız problemlerin çözümünde etkili olur. Bitler haşereler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir