Ana Sayfa / İstanbul İlaçlama / Kavaklı Böcek İlaçlama

Kavaklı Böcek İlaçlama

Haşere kontrol, çabuk üreyen ve hastalıkların yayılmasını sağlayan haşereleri kontrol altın almak için uygulanan bir işlemdir. Salgın hastalıkların canlılar arası geçişini böcekler sağlamaktadır. Kavaklı böcek ilaçlama servislerimiz, insektisit ve rodentisit ilaçlarla birçok haşere türünü kontrolü altına almaktadır.

İnsanlara hastalık bulaştıran, yalnızca böcekler değildir. Fareler de, salgın hastalıkların yayılmasını sağlamaktadır. Fare ilaçlama hizmeti veren servislerimiz, halk sağlığını tehdit eden tüm zararlıları kontrolü altın almaktadır. Haşere ve fare kontrol işlemlerimiz profesyonel yöntemler ile yapılmaktadır.

Kontrol Altına Alınan Fare ve Böcekler

Kalorifer böceği, çatı faresi, sinek, kulağakaçan böceği, ev faresi, sivrisinek, uyuz böceği, tahtakurdu, Alman hamam böceği, kör fare, örümcek, eşek arısı, akar, hamam böceği, bit, Amerikan hamam böceği, gümüş böceği, tahtakurusu, yılan, kertenkele, fındık faresi, salyangoz, tatarcık, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, karınca, pire, mayt, lağım faresi, kırkayak, kakalak, teşbih böceği, pamuk faresi.

Fare ve haşere ile mücadele ederken, çeşitli yöntemler ve teknikler kullanmaktayız. Uzman personellerimiz, en iyi ekipmanlar ve kalıcılık sağlayacak tekniklerle işlem yapmaktadır. Kavaklı böcek ilaçlama servislerimiz, uzman personellerden oluşmaktadır. Uzmanlarımız, böcek ve kemirgen çeşidine özgü yöntemlerle işlem yapmaktadır. Türlerine göre kokusuz, sıvı, katı, jel ve kokulu ilaçlar kullanılmaktadır. Etkili ilaçlarımızla, böceklerin zararlarını minimalize ediyoruz.

Haşerelerin Zararları

Yaşam alanlarımızda haşerelerin bulunması, öncelikle psikolojimizi bozacaktır. Huzursuz bir ortama neden olacak, okul başarımızı, iş hayatımızı olumsuz yönde etkileyecektir. Sonrasında ise, sağlığımızın bozulmasına neden olacaktır. Taşıdıkları bakterilerle, sağlığımızı tehlikeye sokarlar. Ayrıca bazı salgın hastalıkların yayılma hızını da hızlandırabilirler.

Böcekler, maddi açıdan da zarara neden olabilmektedirler. Dış alanlarda bulunanlar, bitkileri yiyerek zarar verirler. Kapalı alanlarda yuva yapanlar ise insanların eşyalarını kemirebilirler. Birçok anlamda insanlara zarar veren böceklerden, vakit kaybetmeden kurtulmak gerekmektedir.

Kavaklı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, kaliteli ve kalıcıdır. Fiyatlarımızda sektörün en düşük fiyatlarıdır. Müşteri temsilcilerimizden randevu alarak, fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz  İstanbul geneli ve Beylikdüzü’nün tüm bölgeleri kapsamaktadır.

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Yenibosna Böcek İlaçlama Hizmeti

Firmamızın Yenibosna böcek ilaçlama şubesi, haşerelerle mücadele, asalak, parazit, kemirgen türleri yok etme adına böcek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir