Ana Sayfa / Genel / Kuledibi Böcek İlaçlama

Kuledibi Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu Böcek ilaçlama şubemizin bünyesinde, kaliteli, güvenli, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmetleri veren Kuledibi böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve diğer zararlı ve zehirli canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

Sağlığımızı tehdit altına alan haşereleri uzaklaştırmak, geçici çözümler üretmek yetmez. Haşereler kapalı mekanlarımızda uzun süre yaşarlar. Yaşadıkları tüm zaman diliminde de bakteri, mikrop ve hastalık yayarlar. Haşere ve diğer zararlı canlı türlerine karşı profesyonel bir önlem alınmaması durumunda yaşam alanlarımızda rahat bir nefes alamayacağız demektir. Haşerelere karşı mutla dışarıdan uzman bir ilaçlama şirketinin uygulama ve yöntemleri sayesinde kurtulabilirsiniz.

Haşerelerin Zararları Nelerdir?

Haşerelerin zararları çok yönüdür. Haşere ve kemirgenlerle beraber diğer zararlı canlı türlerinin hayatımıza ve sağlığımıza verdiği zararların boyutu hayli yüksektir.

 • Haşereler nemli ve rutubetli yerleri kendilerine mesken tutarlar. Bu yüzden ilk zararları mikrop taşıyıcısı olmalarıdır.
 • Haşereler, çeşitli hastalıklara yakalanmamıza neden olurlar. Haşerelerin insanlara verdiği hastalıklar hava yolu ve ısırık, zehirlenme, sokma ile meydana gelir.
 • Haşereler, solunum ve bağışıklık sistemimize hükmetmeye çalışırlar.
 • Haşereler evde özellikle yaşlı ve bebekler üzerinde çok olumsuz etki yaratmaktadır. Bununla beraber, astım ve nefes darlığı çeken kişiler üzerinde de kalıcı hastalıklar bırakır.
 • Haşerelerin neden olduğu bir diğer durum ise eşyalarımıza zarar verme durumlarıdır.
 • Haşereler temiz ve hijyenik alanlarımızı kabusa çevirirler.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelerin bize ve çevremize verdiği zararlara karşın, mücadele yöntemleri bulunmaktadır. Haşerelerin türleri farklı olduğu gibi kontrol altına alınma yöntemleri de farklıdır. İlaçlama şirketimizin modern ve son teknolojik yöntemleri sayesinde haşerelerden kurtulmamız mümkündür. Başlıca yöntemlerimiz;

 1. Sıvı İlaçlama
 2. Jel İlaçlama
 3. Kokulu İlaçlama
 4. Kokusuz İlaçlama
 5. Fare İstasyonları ve fare düzenekleri

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar Nelerdir?

Haşereler, mikrop yayarak, ısırıklar ve sokma yöntemleriyle insanlara çeşitli hatta ölümcül sonuçlara yol açabilir. Veba, dizanteri, astım, sıtma, mantar, virüs, kırım Kongo kanamalı ateşi, lyme hastalığı, Akdeniz ateşi başlıca hastalıklardır.

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise ilaçlama sektörünün 20 yılı aşkın süredir lider ismi olmayı başarmış firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Bit Oluşmasına Erken Çözüm

Bit oluşmasına erken çözüm üretmek ve çoğalmalarını engellemek karşılaşacağınız problemlerin çözümünde etkili olur. Bitler haşereler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir