Ana Sayfa / Genel / Merkez Böcek ilaçlama

Merkez Böcek ilaçlama

Pire, Hamamböceği, Fare ve diğere zararlı canlı türlerine karşın koruma kalkanınız olan ve haşerelere karşı garantili ilaçlama yapan firmamızın İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubemize bağlı olarak faaliyetlerine devam eden Merkez Böcek ilaçlama servisimiz 7/24 kapalı ve açık mekanlarda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Pireler ve hamamböcekleri havaların ısınmasıyla tam bir baş belası, kabusa çevirmektedirler hayatımızı. Pireler parazit grubunda yer alan sert kabuklu, zıplama yeteneği olan küçük canlı türüdür. Yorgan, yün halı, keçe gibi yerlerde konuşlanarak ürerler ve çok hızlı çoğalırlar. Kan emerek beslenirler, evcil hayvanlarda görülebildiği gibi, insan kanını da emerler.

Hamamböcekleri de aynı şekilde gecelerin baş solisti olarak karanlıkta ortaya çıkarlar. Hamamböcekleri, kalorifer, tesisat aralarında, nem ve rutubetli alanlarda yuvalanır. Her iki türde yaz aylarında sıklıkla gördüğümüz haşere türleridir. Bu haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde hastalıklara ve ölümcül sonuçlara yol açabilirler.

Haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu, böcek ilaçlaması yaptırmaktır. Tabi ilaçlama hizmetinin de profesyonel kişi ve kurumlarca uygulanması gerekmektedir. Merkez ilaçlama servisimiz bu konuda gereken tüm altyapı ve donanıma sahiptir.

Pire ve Hamamböceği Nasıl Yok Edilir?

Pire ve hamamböcekleri için et etkin yol ilaçlamanın ilgili bölgelere uygulanmasıdır. Pireler ve hamamböcekleri haşere grubu içinde adlandırılmış olsalar da tür olarak birbirilerinden ayrılmaktadırlar. Pireler için en etkili uygulama Sıvı ilaçlamasıdır. Hamamböcekleri için ise Jel ilaçlama yöntemimiz sayesinde garantili ilaçlama yapabilmekteyiz. Genel olarak mücadele ve yöntemlerde kullandığımız garantili yöntemlerimiz şunlardır;

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel ilaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak sizde ilaçlama hizmeti için çok cazip fiyatlara garantili ilaçlama hizmetimizi satın alabilirsiniz.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Bit Oluşmasına Erken Çözüm

Bit oluşmasına erken çözüm üretmek ve çoğalmalarını engellemek karşılaşacağınız problemlerin çözümünde etkili olur. Bitler haşereler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir