Ana Sayfa / Genel / Mite Alerjisi | Akar Alerjisi

Mite Alerjisi | Akar Alerjisi

mite-alerjisiAkarlar özellikle  evlerde yaşayan insanlar ve diğer canlılara en çok hastalık bulaştıran canlılar arasındadır. Bu hastalıkların en önemlisi Mite alerjisi (akar alerjisi) dir. Akar – Mite ilaçlama bu nedenle çok önemlidir.

Akar alerjisi genellikle yastık, halı gibi mite tozunun olabileceği ev eşyalarından bulaşır.  Mite tozu Akar alerjisi oluşmasında direkt etkendir.

Bu tuzların temas veya solunum yolu ile vucuda alınması alerjik insanların rahatsızlıklarını daha da arttırmaktadır. Bunun önlenmesi için bu tür eşyaların akarlara karşı dezenfekte edilmiş olması gerekir ki bu yolda ilaçlama yapmaktan geçer.

Mite insan deri döküntüleri ile beslenir.

Akarlar insanları ısırmaz, hastalık bulaştırma ve taşınmasına neden olmaz ve genellikle insanların üzerinde barınmazlar. Sadece akarlara karşı allerjisi olan kişilerde sorun oluşturan canlılardır.
Akar ile mücadelede her ilaç etkili olmaz. Ortamlardaki akar problemini ortadan kaldırmak için özel ilaçlar kullanmak gerekir. Güneş böcek ilaçlama olarak akar mücadelesinde kanıtlanmış başarımız ile hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar olup akarlar üzerinde etkinliği kesin olarak kanıtlanmış ilaçlardır.

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

bocek-ilaclamada-profesyonellik-sart

Böcek İlaçlamada Profesyonellik Şart

Böcek ilaçlamada profesyonellik şart sözüne itimat etmiyor ve kendi yöntemlerinize başvuruyorsanız karşınıza olumsuzluklar ile dolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>