Ana Sayfa / Genel / Orhantepe Böcek İlaçlama

Orhantepe Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Anadolu yakası Kartal’da faaliyetlerini sürdüren Orhantepe Böcek ilaçlama servisimiz, 7/24 haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

İnsan sağlığı her şeyin üstünde gelmektedir. Fare ve haşereler yaşam alanlarımıza sızmayı her zaman başarmaktadırlar. Doğal yaşam alanlarında yeterli besin kaynağı ve su bulamayan haşereler, insanların sahasına hücum derler. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde haşereler insan sağlığını çok olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu şüphesiz ilaçlama yapmaktır.

İlaçlama hizmeti satın alırken korsan kişi ve firmalardan uzak durulması gerekmektedir. Bu tür firmalar sağlığınızı ve paranızı elinizden alırlar. İlaçlama hizmeti için kesinlikle profesyonel bir firmadan destek alınması gerekmektedir.

Orhantepe Böcek ilaçlama servisimiz, ihtiyacınız olan her konuda 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.

Haşereler Evlerimize Nasıl Sızar?

Haşereler besin kaynağı için çıkmış oldukları yolda evlerimize genellikle şu aşamalardan geçerek girmektedirler.

 1. Duvar çatlaklarından,
 2. Ahşap yarıklarından,
 3. Tesisat borularından,
 4. WC tuvalet ve banyo borularından,
 5. Açık kapı aralıklarından
 6. Pencere ve açık camlardan,
 7. Baca ve şöminelerin olduğu mekanlardan,
 8. Evcil hayvanlardan,
 9. Dışarıdan alınan herhangi bir eşya üzerinden,

Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerle mücadele etmek dünyanın en zor ve en tehlikeli işidir. Sinir sistemimizi ve ruh dünyamızı tamamıyla kontrol altına alan ve tiksindiren bu haşere türlerine karşın en etkin mücadele ilaçlama yapmaktır. İlaçlama yapılmadan önce saptanması gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Korsan ilaçlara itibar etmemek ve ilaç satın alarak evde ilkel yöntemlerle ilaçlama yapmak. Bu durum çok tehlikelidir. Firmamız ilaçlama hususunda yenilikçi, ekonomik ve garantili yöntemleri ile sizi haşere ve kemirgen türlerinden kurtarmaktadır.

 • Sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare istasyonları
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak hemen ilaçlama yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden randevu kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekonomik fiyat seçeneklerimiz ve %100 garantili ilaçlama için bizi arayın.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Bit Oluşmasına Erken Çözüm

Bit oluşmasına erken çözüm üretmek ve çoğalmalarını engellemek karşılaşacağınız problemlerin çözümünde etkili olur. Bitler haşereler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir