Ana Sayfa / Genel / Şehremini Böcek İlaçlama

Şehremini Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa yakası Fatih Böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak olarak çalışmalarına devam eden Şehremini Böcek ilaçlama servisimiz, haşere, böcek, sürüngen, kemirgen, asalak, parazit, zehirli örümcekler ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda açık ve kapalı mekanlarda profesyonel olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Haşere ve böceklere aynı çatı altında yaşamak zorunda değilsiniz. Evde ve iş yerlerinizde uygulandığınız yöntemlerin amatörce ve tehlikeli olduğunun artık farkındasınız. Bu ilaçlama yöntemlerinin zehirlenme, cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonlara neden olabileceğini de artık görmüşsünüzdür.  O halde profesyonel bir ilaçlama ile sizde çevrenizde ve yaşam alanlarınızda size zarar veren haşerelerden anında kurtulabilirsiniz.  Haşereler bakteri plağı oluşturur. Zamanla bu bakteriler, mantar ve hepatit gibi bulaşıcı hatta ölümcül hastalıklara neden olur.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

Haşere ve kemirgenler yılın 4 mevsiminde varlıklarını ve yaşamlarını sürdürürler. Haşerelerin uzun ömürlü olduklarını belirtmekte fayda var. Ortalama 2 ila 7 yıl arasında yaşadıkları bilinmektedir. Bu yüzden haşere ve kemirgenler bazı bulaşıcı, salgın hatta ölümcül hastalıklara sebep olurlar. Bu hastalıkların başında da son yıllarda sıkça duyduğumuz kenelerden bulaşan “Kırım Kongo kanamalı ateşi “hastalığıdır. Çok tehlikeli ve ölümcüldür.

Veba, Verem, Kırım Kongo kanamalı ateşi, Akdeniz Ateşi, Lyme, Mantar, Hepatit virüsü, tifüs, sıtma, dizanteri, cilt hastalıkları, cilt bozuklukları, alerjik reaksiyonlar.

Mücadele ve Yöntemler

Firmamız, teknolojiyi yakından takip etmektedir. Son teknolojiyi tecrübe ve birikimiyle harmanlayan firmamız, kalıcı ve kesin sonuçlar üreterek haşerelerden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır.

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları

7/24 hizmet veren firmamızın sahip olduğu ilaçları ev ve iş yerlerinde leke ve iz bırakmayacak şekilde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yaptırmaktır. Çağrı merkezimiz ya da web sitemiz üzerinden Talep Formu doldurarak, en ucuz ve en ekonomik fiyat seçenekleriyle, ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Böcek İlaçlamada Profesyonellik Şart

Böcek ilaçlamada profesyonellik şart sözüne itimat etmiyor ve kendi yöntemlerinize başvuruyorsanız karşınıza olumsuzluklar ile dolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir