Ana Sayfa / Genel / Şemsipaşa Böcek İlaçlama

Şemsipaşa Böcek İlaçlama

İstanbul Gaziosmanpaşa Böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerine devam eden Şemsipaşa böcek ilaçlama servisimiz, 7/24 kemirgen ve hamamböceklerini sağlıklı bir şekilde kontrol altına alınması konusunda hizmet sunmaktadır.

Haşereler ve diğer zararlı canlı türleri insan dostu değildirler. Çevrenizde gözünüzle gördüğünüz ya da göremediğiniz o kadar çok haşere türü vardır ki hepsi insan sağlığını olumsuz derecede etkilemektedirler.  Haşereler karşı önlem alınmadığı takdirde salgın hastalıklardan kurtulmamız mümkün olmayacaktır. Haşerelerle mücadele etmek bir insan için çok zordur. Çünkü nerede hangi alanda konuşlandığını bilmek uzman işidir. Bu yüzden mutlaka kurumsal bir firmadan destek alınması gerekmektedir. Evlerimizde ucuz yollarla satın aldığımız korsan ürünler zehirlenmelere ve hatta ölümlere sebebiyet verebilir. Bu yüzden mutlaka profesyonel firmamızdan destek almanız gerekmektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Danaburnu, Akar, Top böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu.

Mücadele ve Yöntemler

Haşereleri etkisiz hale getirmek için en etkin yol ilaçlama hizmeti satın almaktır. Başlıca ilaçlama yöntemlerimiz,

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Kokulu İlaçlama
  3. Kokusuz İlaçlama
  4. Fare İstasyonları ve fare düzenekleri
  5. Jel İlaçlama

7/24 hizmet veren şirketimizi arayarak ekonomik ve ucuz fiyatlarla kaliteli garantili ilaçlama yaptırabilirsiniz. Firmamız çevre dostudur. Başka canlılara zarar vermez. İlaçlama uygulamalarımız ise lekesiz ve iz bırakmaz. Haşerelerden kurtulmak bizimle çok kolay. Arayın gelelim hemen. Yaşam alanlarınızı kısıtlayan haşerelerden ebediyen kurtulun.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Böcek İlaçlamada Profesyonellik Şart

Böcek ilaçlamada profesyonellik şart sözüne itimat etmiyor ve kendi yöntemlerinize başvuruyorsanız karşınıza olumsuzluklar ile dolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir