Ana Sayfa / Genel / Telsiz Böcek İlaçlama

Telsiz Böcek İlaçlama

%100 Müşteri memnuniyeti, kesin sonuçlar, garantili ilaçlama, ekonomik fiyatlar, doğa dostu, çevreci, insan hayatıyla barışçıl, bakterisiz, pırıl pırıl bir hayat. Firmamızın İstanbul Zeytinburnu şubesine bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Telsiz böcek ilaçlama servisimiz, haşere, zehirli örümcek, sürüngen, kemirgen, asalak, parazit, yırtıcı, zararlı deniz mahsulü ve diğer zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

Haşereler İle İlgili Bilmemiz Gerekenler

Yeryüzünde pek çok haşere türü bulunmaktadır. Haşereleri tür ve cins olarak sınıflandırmak mümkündür. Haşereler ve kemirgenler yılın 4 mevsiminde de hayatımızın bir köşesinde hayatlarına devam ederler. Çabuk hastalandığımız zamanlarda evdeki haşere türlerinin bağışıklık sistemimiz üzerinde etkisi oldukça fazladır. Yine solum sistemimizde haşerelerin yayıldığı alanlara bağlı olarak onların varlığından etkilenir.

Haşerelerin bulunduğu alanlarda risk grubu içinde olan kişiler; çocuklar, bebekler, yaşlılar, astım hastası olanlar, kronolojik hastalıklarla mücadele edenler risk altındadırlar. Haşere, kemirgen ve sürüngenlerin oldu alanlarda mutlaka ilaçlama yapılması gerekmektedir.

İlaçlama uygulamasını evde ilkel şartlarda ucuz yollarla denemenin ne kadar tehlikeli olduğunu belirtmemizde fayda var. Piyasada satışa sürülen bandrolsüz korsan ilaçlar evlerimizin içine girdiği an birer felakete dönüşmektedir.

İyisi mi siz hiç bu tür şeylerle kafanızı meşgul etmeyin. 20 yılı aşkın firmamız sizin yerinize her şeyi düşünmektedir. Modern ve son teknoloji uygulamalarımız sayesinde sizi haşerelerden temizliyoruz.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Sıvı ilaçlama,
  2. Jel ilaçlama,
  3. Kokulu ve Kokusuz İlaçlama,
  4. Fare İstasyonları

7/24 hizmet veren Telsiz böcek ilaçlama servisimizi dilediğiniz saate arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden talep formunu dolduraraktan iletişime geçmeniz mümkündür. Doğa dostu ve çevrecidir. Haşerelerden kurtulmak bizimle çok kolay. Arayın hemen gelelim. Sizde haşerelerden anında kurtulun.

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Bit Oluşmasına Erken Çözüm

Bit oluşmasına erken çözüm üretmek ve çoğalmalarını engellemek karşılaşacağınız problemlerin çözümünde etkili olur. Bitler haşereler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir