Ana Sayfa / İstanbul İlaçlama / Tepecik Böcek İlaçlama

Tepecik Böcek İlaçlama

Pest kontrol işlemleri, insanlara çeşitli yollarla zarar veren böcekleri ve fareleri kontrol altına almak için gerçekleştirilmektedir. Tepecik böcek ilaçlama hizmetlerimizle, bu işlemler profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Böceklerden sağlıklı yollarla kurtulmak için profesyonel şirketlerden hizmet almanız gerekmektedir. Zira amatörce ve bireysel olarak yapılan uygulamalar, böceklerin daha büyük zararlar vermesine neden olabilmektedir.

Bireysel Mücadele Etki Olur mu?

Tek başınıza haşere ile mücadele ederek, yaşam alanlarınızdaki haşerelerin tümünden kurtulamazsınız. Çünkü haşereler, kalabalık gruplar halinde yaşayan zararlı canlılardır. Geceleri aktif olurlar. İnsanlar yalnızca yaşam alanlarında bulunan haşerelerin bir kısmı ile karşılaşmaktadır. Haşerelerin büyük bir bölümü yuvalarında gizlemektedir. Sizin alanda bir tane böcek görmeniz, o alanda onlarca, hatta yüzlerce böcek olduğu anlamına gelmektedir. Amatörce yapılan uygulamalarda, alandaki haşerelerin tümüne ulaşılamaz. Alanda tam kontrol sağlamak için haşerelerin yuvalarını, alana giriş sağladıkları noktaları ve yumurtalarını tespit etmek, ilaçlamak gerekmektedir. Ayrıca dışarıdan satın alınan ilaçlar, haşerelerin hepsini öldürmez. Aksine bu ilaçlar, böceklerin bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Bu ilaçlarda bulunan kimyasal maddeler, halk sağlığını tehlikeye atmaktadır. Sağlığınızı tehlikeye atmadan böceklerin tümünden kurtulmak için yapılması gereken, profesyonel olarak hizmet veren Tepecik böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmaktır.

Fareler de, bireysel olarak kontrol altına alınması güç olan zararlılar arasındadır. Sivri dişleri ile insanlara, çeşitli yollarla zarar verebilirler. Şirketimiz, profesyonelce fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Profesyonelce Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Servislerimiz birçok alanda 7/24 kesintisiz olarak, kertenkele, sivrisinek, çatı faresi, tahtakurusu, eşek arısı, halı böceği, mayt, güve, Amerikan hamam böceği, yaban arısı, bit, çekirge, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurdu, uyuz böceği, örümcek, sinek, mite, karafatma, kakalak, çıyan, Alman hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yılan, akrep, akar, kör fare, karınca, pire, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, sıçan, kırkayak, kulağakaçan böceği, salyangoz, fındık faresi, kene, pamuk faresi ilaçlaması yapmaktayız.

Tepecik böcek ilaçlama hizmetlerimizle bütçenize zarar vermeden, sağlıklı koşullarda yaşamanıza  yardımcı olmaktayız.

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Yenibosna Böcek İlaçlama Hizmeti

Firmamızın Yenibosna böcek ilaçlama şubesi, haşerelerle mücadele, asalak, parazit, kemirgen türleri yok etme adına böcek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir