Ana Sayfa / Genel / Yeni Böcek İlaçlama

Yeni Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Yeni Böcek İlaçlama servisimiz, pire, fare, hamamböceği ve kırkayak gibi zararlı canlı türlerinin anında kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.

Yaz aylarının başlarında pireler ve hamamböcekleri kendilerini göstermeye başlarlar. Haşereler yaşam alanlarımıza girerek hem sağlığımızı hem de maddi olarak eşyalarımıza hasar veririler. Aslında pek çoğumuz haşerelerin yaydığı bulaşıcı ve ölümcül hastalıklardan haberdar değiliz. Bunun bilincinde olsaydık, haşere ve diğer zararlı canlı türleri için hemen tedbir ve önlemler alırdık. Haşereler türlü türlü hastalıkları beraberinde getirirler. Haşerelerle baş etmenin en etkin yolu böcek ilaçlaması yaptırmaktır.

Ancak ilaçlamanın hangi kurum ve kuruluş tarafından yapılacağı da göz ardı edilmemelidir. Çünkü ilaçlama uygulaması uzmanlık gerektiren bir durumdur ve asla şakaya gelmez.

Haşerelerden Bulaşan Hastalıklar

Haşerelerden bulaşan hastalıklar bazen ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir.  Haşerelerden bulaşan hastalıkları söyle sıralayabiliriz.

Verem, Sıtma, Veba, Humma, Dizanteri, Mantar, Hepatit, Akdeniz Ateşi, Kırım Kongo kanamalı ateşi, tifüs, cilt hastalıkları ve alerjik hastalıklar.

Haşereler solunum sistemimiz ve Bağışıklık sistemimiz üzerinde çok ciddi etkiler bırakırlar. İlaçlama yaparak sizlerde tüm zararlı canlı türlerinden kurtulabilirsiniz.

Mücadele ve Yöntemler

Haşere ve kemirgen türlerinden kurtulmak için,

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonu
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

Yöntemleri ile garantili olarak tüm haşere türlerinden ve kemirgenlerden kurtulmak mümkün.  Bunun için yapmanız gereken tek şey, 7/24 hizmet veren Yeni Böcek ilaçlama servisimizi arayarak, çağrı merkezimizden randevu almanız. Müşteri temsilcilerimiz size gereken her aşamada destek verecektir. Ekonomik Fiyat seçenekleri ve Garantili İlaçlama için bizi aramanız yeterlidir. Ayrıca web sitemiz üzerinden Talep Formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Arayın ve haşerelerden ebediyen kurtulun.

 

Yazar Güneş İlaçlama

İlginizi Çekebilir

Bit Oluşmasına Erken Çözüm

Bit oluşmasına erken çözüm üretmek ve çoğalmalarını engellemek karşılaşacağınız problemlerin çözümünde etkili olur. Bitler haşereler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir