İstanbul Böcek İlaçlama

FacebookFacebook 0

İstanbul ilaçlama

Firmamız, böcek ilaçlama ve fare ilaçlama sektöründe İstanbul, İzmir ve İzmit şubelerimizle günün her saati tüm haşere türlerine karşı böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında en ekonomik ilaçlama fiyatları ile garantili hizmet sunan şirketimiz, ilaçlama hizmetleri sonrası tüm resmi belgelerini müşterilerine sunmaktadır. Haftanın her günü ve günün her saati istediğiniz saatlerde haşere ilaçlama hizmeti alabileceğiniz İstanbul böcek ilaçlama, araçlı servisleri ile randevu taleplerinizi karşılamaktadır.

Güneş ilaçlama firması olarak İstanbul genelindeki tüm ilçelerimizde ve semtlerinde sizlere en kaliteli böcek ilaçlama hizmetini sunmaktayız. Böcek ilaçlama İstanbul olarak, tüm yaşam alanlarınızda sizlerin sağlığını ciddi eden ve korkutan her türlü haşere, böcek ve kemirgenlere karşı mücadelemizi profesyonelce sürdürmekteyiz. Bildiğiniz üzere, haşereler, böceklerle ve fare gibi kemirgen canlılar, insanların yaşam alanlarında yuvalanarak, ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadırlar. Bu tür canlılardan insanlara çok sayıda hastalık geçebildiği gibi, maalesef bazı durumlarda ölümcül sonuçlara da sebebiyet vermektedirler. Bu canlılardan insanlara geçen hastalıkların başında ise verem, tifüs, veba, dizanteri, parazit hastalıkları, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi hastalıklar yer almaktadır. İster açık alanda ister kapalı alanda olsun firmamız bu tür haşerelere karşı etkin şekilde ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Firmamızca böcek ilaçlamasından kullanılan yöntemlerimiz;

Jel ilaçlama
Sıvı ilaçlama
Kokusuz ilaçlama
Kokulu ilaçlama
Fare istasyonları

Ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak özenle hazırlanan böcek ilaçlama ilaçlarımız İstanbul böcek ilaçlama şubelerimizde kullanılmaktadır. Bu ilaçları uygulayan ekibimiz ise ilaçlama konusunda ziraat mühendislerimizden aldıkları eğitimlerle uzman seviyesindedir.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri

Haşere, böcek ve fare türleri yüzlercedir. İlaçlama ihtiyacı duyulan böcek ve haşere türlerinde öne çıkanları ise şu şekildedir:

Gümüş böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, hamam böceği, , tesbih böceği, Alman hamam böceği. Kulağakaçan böceği, tahtakurdu, karafatma, uyuz böceği, tahtakurusu, kırkayak, kakalak.Halı böceği, kene, bit, sivrisinek, mite, örümcek, karınca, akrep, yaban arısı, pire, salyangoz, çekirge, tatarcık, sinek. Eşek arısı, kertenkele, fındık faresi, çatı faresi, ev faresi, pamuk faresi, lağım faresi, yılan, sıçan, çıyan ve güve. Tüm bu zararlı böceklerden kurtulmanız firmamızdan alacağınız ilaçlama hizmetiyle son derece kolay ve garantili.

Güneş İlaçlama firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde böcek ilaçlama hizmetini günün her saatinde sizlere sunmaktadır.

İstanbul Böcek ilaçlama hizmetleri hakkında merak edilenler

İstanbul'da böcek ilaçlama firmaları tarafından hizmet alırken nelere dikkat etmeliyim?

Böcek ilaçlama servislerinin kalitesi, haşere mücadelesinde önemli bir yer tutar. Ancak yalnızca haşere mücadelesi değil, sağlığınız da, ilaçlama firması tercihiniz doğrultusunda etkilenecektir. Bu nedenle öncelikle Firmanın güven arz etmesi ya da çelişkili bilgiler vermesi durumunda, kesinlikle tercih edilmemesi gerektiği unutulmamalıdır.

İstanbul ilaçlama servisleri hangi haşereler ile mücadele de hizmet vermektedir?

Parazitler, zehirli böcekler, kemirgenler ve giderlerde yaşayarak zararlı mikroorganizmaları taşıyan böcekler olmak üzere genel olarak dört grubu ayrılan zararlılar, sağlık açısından bir tehdit oluşturur. İstanbul böcek ilaçlama servisi olarak, tüm zararlı canlılara karşı kaliteli olarak hizmet veren Güneş İlaçlama, her zararlı grubuna özel ilaçlar kullanarak her haşere türüne karşı ilaçlama yapabilmektedir. İstanbul haşere ilaçlama firmaları içinde lider olan Güneş ilaçlama, haşereler ile mücadele uygulamalarında ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Evimde evcil hayvan var. Böcek ilaçlama yaptırırsam, zararı olur mu?

Evcil hayvanlar, böcekler için uygulanan ilaçlardan insanlar kadar etkilenmektedir. Bu nedenle özellikle sıvı uygulamalarda, evcil hayvanların, ortamdan çıkarılması gereklidir. Püskürtme veya buharlama yöntemi ile yapılan sıvı ilaçlamalarda, evcil hayvanların ulaşabileceği alanların ıslak bezle temizlenmesi gereklidir. Bu alanda bilinçli olmayan İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi tarafından hizmet aldığınızda, evcil hayvanlarınızın ciddi zararlar görebileceğini unutmayın.

Böcek ilaçlama için bir firmadan hizmet almak şart mıdır?

Haşereler ile mücadele dikkatli yapılmalıdır. Böcek türlerine göre özel uygulama yapılması gerektiği gibi, kullanılan ilaçların da profesyoneller tarafından uygulanması önemlidir. Gerek pire gibi kurtulması zor olan haşerelerde, gerekse hamam böcekleri gibi her alanda görülebilen zararlılardan kurtulabilmek için yapılan işlemlerde uzmanlar tarafından hizmet alınması önemlidir. Bireysel olarak yapılan ilaçlamalar, çoğunlukla maddi zararla sonuçlandığı gibi, insan sağlığına da zarar verebilmektedir. 

Böcek ilaçlama firmasından hizmet aldım ancak çözüm olmadı. Ne yapmalıyım?

Böcek ilaçlama uygulamalarında, genellikle tek işlemde çözüm sağlanmaktadır. Ancak bu durum, ilaçlamayı yapan firmanın kullandığı ilaçların kalitesine, yoğunluğuna ve ortamdaki haşere türü ile yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Bu nedenle, ilaçlama hizmeti almadan önce, firmadan bu konuda bilgi istemek gerekir. Ayrıca garanti sunan İstanbul ilaçlama şirketleri tarafından hizmet almak da son derece önemlidir. Garanti veremeyen firmalar, çoğunlukla kalitesiz ilaçlar kullanmaktadır ya da tecrübeli değildir. Ancak, bunlara dikkat edilmeden böcek ya da fare ilaçlama hizmeti alındıysa, firma hakkında şikayette bulunabilir. Bunun yanı sıra haşere ya da kemirgen sorununu çözmek için garantili hizmet veren bir İstanbul böcek ilaçlama firması tarafından hizmet alınmalıdır.

İstanbul'da böcek ilaçlama maliyeti nedir?

Böcek ilaçlama fiyatları İstanbul ilinde, uygulamayı yapan firmaya göre değişiklik gösterebilir. Ancak tek kıstas bu değildir. İlaçlama alanı, kullanılan ilaçlar, haşere türü ve haşerenin yoğunluğu gibi noktalar da önemlidir. Zira haşere ilaçları pahalıdır ve dozları alanın büyüklüğüne göre ayarlanır. Bunun yanı sıra, merkeze uzak olan ilçelerde servis ücreti de oluştuğundan, fiyatlar artış gösterebilmektedir. İstanbul'un her ilçesinde şubesi bulunan Güneş ilaçlama, her ilçe ve semt için ekonomik böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da böcek ilaçlama firmaları tarafından hizmet almadan önce, Güneş ilaçlama Servisi'nin verdiği hizmetlere, kalitesine ve sahip olduğu belgeler ile sunduğu ilaçlama fiyatlarını mutlaka incelemenizi öneririz.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI
Telefon : 0212 853 73 66
Telefon : 0212 210 45 64
İSTANBUL ANADOLU YAKASI
Telefon : 0216 337 76 65
Telefon : 0216 337 76 66

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 5+6=

Yukarı