Kakalak Böceği İlaçlama

FacebookFacebook 0

Kakalak böceği ilaçlama

Kakalak böceği ilaçlama, hamam böceği familyasının arasında bulunan zararlı haşere türlerinden olan kakalak böceği, kapalı alanlarda, fırın, restoran, unlu gıda mamulleri, ev ve işyerlerinde sık görülen ve bakterilerin çoğalmasına yol açan haşere türleridir. Kakalak böceği ilaçlama ve kakalak böceği ilaçlama işlemlerinde en güçlü ilaçlama yöntemi, Jel ilaçlamadır. Jel ilaçlama yöntemi sayesinde Kakalak böceği topluca yok edilebilmektedir. Kakalak böceklerinin bulunduğu alanlara uygulanan jel ilaç ile temas eden kakalak böcekleri, hemen ölmez gider ve yuvasında ölür. Yuvasında ölen kakalak böceğini yiyen diğer kakalak böcekleri bu ilaçtan zehirlenerek etkisiz hale gelirler. Bu döngü kakalak böcekleri yok olana kadar devam eder. Uygulanan ilaçlama yöntemi ile etkisiz hale gelen kakalak ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak mümkün. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise güvenilir ve profesyonel bir firma ile çalışmaktır. Kakalak ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde yılların tecrübesi ve uzman kadrosu ile Güneş İlaçlama şirketi bir telefon uzağınızda.

Kakalak İlaçlama Fiyatları

Kakalak İlaçlama Fiyatları, kakalak haşeresi ile karşılaşılması durumunda birçok kişi ekonomik olduğunu düşünerek geleneksel yöntemleri uygulayıp bireysel mücadele ediyor. Halbuki, zannedilenin aksine profesyonel böcek ilaçlama doğru ve güvenilir firma ile yapıldığı sürece oldukça basit ve ekonomik bir yöntemdir. Kakalak ilaçlama fiyatları oluşturulurken fiyat belirlemesinde etkili olan unsurlar vardır. Fiyatların belirlenmesinde etkili olan unsurları sıralayacak olursak;

  • Haşerelerin yayıldığı alanın metrekaresi
  • Haşerelerin yayılma yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılan ilaç miktarı

Böcek ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan tüm soruların cevabı için irtibat numaralarımızdan günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Kakalak Böceği Özellikleri

Kakalak böceği özellikleri, diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde yayılan kakalak böceği ile mücadelede en etkili yöntem profesyonel ilaçlamadır. Kakalak böceği özellikleri sıralanacak olursa;

  • Kakalak bir hamam böceği türüdür.
  • Hamam böcekleri ile aynı özelliklere sahiptir ve kahverengi ve sarımsı renklerdedir.
  • Başında 2 adet anteni bulunan kakalak böceğinde kanat vardır fakat uçamazlar.
  • Vücutlarının dışı sert kabukla kaplıdır. Tüm hamam böceği türlerinde olduğu gibi zor ölürler.
  • Kakalak böceği yok etmek için profesyonel destek almak gereklidir. Kakalak böceği ilaçlama hizmeti almadan yok edilmesi mümkün olmayan bir canlıdır.
  • Pis ortamlarda yaşayan kakalak çok mikroplu bir böcektir. İnsanların yediği ve yemediği her türlü madde ile beslenebilen bu haşereler, genellikle geceleri aktif olup, gündüzleri dinlenir.

Kakalak Böceğinin Zararları

Kakalak böceğinin zararları, sıcak ve yiyeceğin bol olduğu yerlerde sık görülen kakalak böceği, evlerde mutfak, banyo ve lavabo diplerinde görülür. İnsanlara birçok hastalık bulaştıran bu canlılar, astım, verem, grip, dizanteri, atrax, pnomoni, hepatit, gıda zehirlenmeleri, mantar hastalığı ve birçok alerjik hastalıklar bulaştırabilir. Bu nedenle kakalak böceği ile mücadele ve kakalak böceği ilaçlama hizmeti son derece önemlidir. Kakalak böceği zararları ciddi boyutlara ulaşmadan profesyonel bir ilaçlama firması ile çalışmanız sağlığınız ve bütçeniz için oldukça önemlidir.

Kakalak Böceği İlaçlama Hangi Alanlarda Yapılır?

Kakalak böceği ilaçlama hangi alanlarda yapılır? Kakalak böcekleri için, sıvı böcek ilaçları ya da jel ilaç kullanılabilir. Amatör mücadele yöntemleri bu haşereleri yok etmeye yaramayacağı gibi, maddi zararlara da yol açabilmektedir. Bu nedenle için uzman kakalak böceği ilaçlaması şirketleri tarafından yardım almak şarttır. Çok hızlı çoğalan bu haşereler ortama kısa sürede birçok yumurta bırakabilir. Kakalak böcekleri her üremelerinde ortalama 350-400 kadar yumurta yapar. Kakalak böceği ilaçlama için günün herhangi bir saatinde şirketimizden randevu alabilirsiniz. Kakalak ile mücadele konusunda uzman olan Şirketimiz, etkili ve kaliteli şekilde, Kakalak böceği ilaçlama servislerimiz, 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Kakalak Böceği Türleri

Kakalak böceği türleri, kakalak böceği bir hamam böceği türü olup yeryüzünde ortalama 4000 türü bulunan bir böcek türüdür. Halk arasında birçok isimle adlandırılırlar. Kalorifer böceği, amerikan hamam böceği, oryantal hamam böceği gibi haşere türleri de aslında birer kakalak türü mahiyetindedir. Bilim adamlarınca 300 milyon öncesine kadar bulunan kakalak böceği fosilleri kakalak böceklerinin çok büyük evrimler geçirmediğini, sadece farklılaşarak farklı isimler aldığını kanıtlamıştır.

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 5+2=

Yukarı