Karasinek ilaçlama

FacebookFacebook 0
Karasinek ilaçlama

Karasinek ilaçlama, yaşam alanlarımızın koruma altına alınması amacı ile yapılan gerekli bir ilaçlama uygulamasıdır. Bakteri kaynağı olan Karasinek, genellikle ağaçların ve bitkilerin olduğu alanlarda yuva kurar ve insanların yiyeceklerinde ve içeceklerinden besin kaynaklarını oluştururlar. Karasinek, daha çok sıvı gıdalar üzerinde etkilidirler. Karasineklerin salyaları pis alanlarda gezindikleri için fazlaca mikrop taşımaktadır. Karasineklerin gıdalar üzerinde gezinmesi ve bu gıdalarda bakteri bırakması, gıda zehirlenmelerine ve türlü alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır. Karasinek ile mücadele etmek için, dışarıdan profesyonel bir ilaçlama şirketinden destek alarak kurtulmanız mümkündür. Sıcaklıkların yükselmesiyle beraber sayısı hızlı bir şekilde çoğalan haşerelerden korunmada en etkili yöntem profesyonel ilaçlamadır. İnsanların kanı ile besleyen ve üreyen karasinek haşeresi kontrol altına alınmadığında ciddi sorunlara yol açabilir. Bunun için haşere ilaçlama konusunda sektörün öncü isimlerinden olmayı başaran Güneş İlaçlama şirketimizi irtibat numaralarımızdan arayabilir, 7/24 destek alabilirsiniz.

Karasinek İlaçlama Fiyatları

Karasinek ilaçlama fiyatları, toplumda varılan yanlış yargı ile birçok kişi haşerelerle mücadele etmek için profesyonel desteği maliyetli bularak bireysel mücadeleye başvuruyor. İçlerinde zehirli türlerinin de bulunduğu haşerelerle mücadele ederken insan sağlığına ciddi zararlar veren bu türler tehlikeli boyutlara varabiliyor. Karasinek ve diğer tüm haşerelerin ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Karasinek ilaçlama fiyatları oluşturulurken;
  • Haşerelerin bulunduğu alanın metrekaresi
  • Haşerelerin ortama yayılma yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılan ilaç miktarı belirleyici olur.

Karasinek Özellikleri

Karasinek özellikleri, diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde yayılan ve rutin hayatın dengesini alt üst eden bu tür yok edilmediğinde ciddi sorunlara yol açabilir. Sıcaklıkların yükselmesi ile sayısı giderek artan karasinek özellikleri sıralanacak olursa;
  • İri bir sinek türüdür. Tüylü vücut yapısına sahip olan karasinek ortalama 6-8 mm arasındadır.
  • Karasineklere özellikle yaz aylarında her ortamda rastlanmaktadır. Siyah renkli olan sinekler, yumurtlama sistemi ile çoğalır.
  • Parlak vücut yapısına ve tüylü bacaklara sahip olan karasinek, zar kanatlı canlılardandır.
  • Karasinek ilaçlama yapılmadığı sürece bu canlılardan kurtulmak mümkün olmayacağı gibi, kaliteli böcek ilaçlarının kullanılması son derece önemlidir.
  • Çöplüklerde, lağım sularında, insan ve hayvan pislikleri üzerine konan ve bu tür maddelerden beslenme sağlayan karasinekler, çok mikroplu canlılardır.
  • Özellikle ayakları çok mikroplu olan karasinekler gıda ürünleri üzerine konarak pisliklerini bu ürünler üzerine bırakırlar.
  • Hızlı bir şekilde üreyen ve uçarak hareket ettiği için her alanda görülebilen karasineklerden kurtulmak için karasinek ilaçlama yaptırılması şarttır.

Karasinek İle Mücadele

Karasinek ile mücadele, karasinekler yumurtalarını dışkılara, çöplüklere, camlara bırakan karasinek binlerce yumurta bırakır. Yumurtaları ortalama 20-22 saat içerisinde çatlar ve larvalar çıkar. Larvalarda bir iki hafta içerisinde pupa evresine girerek kısa süre sonra ergin bir sinek olarak yaşamına devam eder. Hızlı bir şekilde çoğalan sivrisinek yaz mevsiminde özellikle geceleri aktif olarak yer alırlar. İnsanları ısırarak kanlarını emen karasinek ile mücadele profesyonel bir ekiple çalışılmadığı sürece oldukça zordur. Gözle görülmesi zor olan karasinek çok hızlı uçtuğu için yakalanması neredeyse imkansızdır. Alerjik reaksiyonları olan kişilerin sivsineklerin ısırması sonucu vücutlarında oluşan kabarma, kızarıklık ve şişlik uzun süre kalarak ciltte dezenformasyona sebep olur. Karasinek ile mücadele ve bütün haşerelerden kurtulmak için Güneş İlaçlama şirketimizi arayabilir, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile açık ya da kapalı her alanda uygulama yapan şirketimiz, karasinek ile mücadele ve ilaçlama alanlarında yüzde yüz etkili uygulamalar yapmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktayız.


Karasinek Resimleri

karasinekkarasinek 2karasinek 3karasinek 4karasinek 5karasinek 6karasinek 7karasinek 8karasinek 9karasinek 10

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 4+9=

Yukarı