Kokulu ilaçlama

FacebookFacebook 0

Kokulu ilaçlama

 

http://www.bocekilaclamasi.gen.tr/kokulu-ilaclama/

KOKULU İLAÇLAMA

ULV ismi ile bilinen püskürtme yöntemi ile uygulanan Kokulu ilaçlama, haşerelerin yoğun olarak görüldüğü alanlarda gerçekleştirilir. Firmamızın uyguladığı kokulu ilaçlama uygulaması, en etkili yöntemlerden biridir. Kokulu ilaçlama haşereler üzerinde son derece etkilidir. Böylece yaşam alanlarınızda, haşere ve böceklere karşı kalıcı sonuçlar elde edilmektedir. 

Sıvı, jel ve kokusuz yöntemlerinin eksik kaldığı alanlarda devreye giren kokulu ilaçlama kontrol sağlanması en zor olan haşere türleri üzerinde bile etkili olmaktadır. 

Kokulu İlaçlama Yönteminin Özellikleri

  • Açık ve kapalı bütün yaşam alanlarında kullanılabilir.
  • En küçük ve dar haşere yuvalarında bile sonuç verir.
  • Püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır.
  • Haşere yumurtalarının tümü üzerinde de büyük etki sağlamaktadır.
  • TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla uygulanmaktadır.

Haşere İle Mücadele İşlemi Sonrasında Yapılması Gerekilenler

  • Alan kokulu ilaçlama uygulaması sonrasında en az iki saat kapalı tutulmalıdır.
  • Bu ilaçlama sonrasında birkaç gün ıslak temizlik yapılmamalıdır.
  • Uzman personellerimiz sizleri böcek ilaçlama işlemi öncesinde ve sonrasında yapmanız gerekenler konusunda bilgilendireceklerdir.

Kokulu ilaçlama dışında haşere böcek sürüngen ve kemirgenlere karşı uygulanan diler yöntemlerimiz Kokusuz İlaçlama, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve Fare İstasyonlarıdır.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları böcek haşere veya kemirgenin türüne, alandaki yoğunluğuna, alanın büyüklüğüne, ilaçlama yöntemine, ilaçlamada kullanılacak ilacın yoğunluğu ve miktarına gibi değişik faktörlere göre değişiklik göstermektedir. İnsanların birçoğu haşerelerle mücadele ederken profesyonel ilaçlamanın maliyetli olacağını düşünerek, geleneksel ve bireysel yöntemler ile bu sorundan kurtulmaya çalışıyor. Ancak bu durum kendi içerisinde risk barındıran bir seçenek. Ölümcül riskler taşıyan çok zararlı böcek haşere ve kemirgen türlerine karşı en başta kendi hayatınızı riske atmış olursunuz. Bazı böcek türleri ile bireysel mücadele etmek mümkün değildir. Diğer taraftan fabrika, imalathane, atölye, hastane, okul, bahçe gibi büyük ve insan sirkülâsyonunun çok olduğu alanlarda kişisel yöntemler hem diğer insanların sağlıkları açısından ciddi sorunlar oluşturabilir, hem kalıcı ve etkili bir sonuca ulaşmanızı sağlamaz, hem de yanlış uygulamalar bu tür tehlikeli ve zararlı canlıların daha fazla çoğalmasını ve yayılmasını sağlayabilir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulacak olursak bu sakıncaları yaşamak maddi anlamda da size daha pahalıya mal olacaktır. Bu durumda geriye kalan tek çare profesyonel böcek ilaçlama uygulaması yaptırmak olur. Böcek ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan bütün sorular için Güneş İlaçlama firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır sorusu en çok cevap arayan soruların başında yer almaktadır. Haşerelerle mücadele ederken insanların üzerinde önemle durdukları hususların başında günlük yaşantılarına devam edip edemeyecekleridir. Bu nedenle haşere ve böcek ilaçlama yöntemlerinin ne şekilde yapıldığı ve bunun insan yaşamına nasıl yansıdığı konusu merak uyandırmaktadır. İlaçlama işlemini zahmetli ve zaman alan bir işlem olarak görüyor. Hâlbuki profesyonel ilaçlama doğru bir firma ile anlaşıldığı sürece oldukça basit ve kısa bir işlemdir. 

Böcek ilaçlamanın nasıl yapıldığına gelecek olursak;

İlk adım olarak ilaçlamanın yapılacağı alan ilaçlama koşullarına uygun hale getirilir.

Kullanılan eşyalar ve çocuklar ilaçlamanın yapılacağı bölgeden uzak tutulmalıdır.

Son olarak ilaçlama işlemi bittiğinde ortam en az 2 saat havalandırılarak, ilacın etkisinden arındırılır.

Birkaç saat süren işlem sonrasında haşerelerden kurtulmuş ve sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmış olursunuz.

Kokulu ilaçlama ve diğer tüm ilaçlama yöntemlerimiz uygulanırken, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmakta ve işlemlerimizi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm yöntemlerimiz ekonomik fiyatlarda uygulanmaktadır. Uygun ödeme seçeneklerimiz ve tüm bölgelere sağladığımız 7/24 hizmetle sektörde lider firma olma özelliğine sahibiz. Güneş ilaçlama firmamızda günün her saati ulaşabilir randevu ve haşere ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Telefon
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 3+2=

Yukarı