Selçuk Böcek İlaçlama

Selçuk ilaçlamaSelçuk Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve etkili ilaçlarıyla birlikte tüm haşere ve kemirgen problemlerine kısa sürede son veren profesyonel bir böcek ilaçlama servisidir. İzmir sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda dünyanın en güzel şehirlerinden ve tarihi özellikleri ile en önemli yerlerinden biri. Hem ekonomisi, sanayisi ile hem de de iklimi ve turizmi ile pek çok insanın uğrak yeri oluyor. Selçuk ilçesi de başta turizm kaynaklı olmak üzere İzmir'in insanlara en çok ev sahipliği yapan ilçelerinden biri. Selçuk ilçesinin bu kadar önemli olmasında en büyük etkisi olan özellikler şunlardır.

 • Artemis Tapınağı, Efes Antik Kenti, Meryem Ana Kilisesi'ni içinde barındırması,
 • Türkiye'nin tek havacılık üniversitesinin THK bünyesinde Selçuk'ta bulunması,
 • Akdeniz iklimine sahip olması,
 • İzmir şehir merkezinin dışında şehrin kalabalığından uzak olması,
 • İzmir'in ve Ege Bölgesi'nin turizm merkezlerine yakın olması.

İşte bütün bu sebepler ile aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu pek çok kişinin Selçuk'a geldiğine şahit oluyoruz. Kimileri de yazlık ya da kışlık olarak buralara yerleşiyorlar. Doğa ile iç içe bir yapısı olması, doğadan pek çok misafirin de bölgede yoğun olarak yaşam ortamı bulmasına imkân sağlıyor. Selçuk'a yerleşmek için gelmiş birçok kişi küçük bahçelerde de istediği şeyleri yetiştirmeye çalışıyor. Özellikle mevsimlik olarak ya da uzun süre boş kalan evler veya bakımsız bahçeler için en büyük sorun haşerelerle nasıl başa çıkılacağıdır.

Haşerelerin Zararları

Doğanın kendi döngüsünü sağlaması için bitkilere ve hayvanlara ihtiyaç duyuyoruz. Fakat birçok hayvanın da içinde bulunduğu haşereler ve zararlı canlılar bizleri evlerinizde, iş yerlerinizde, depolarınızda ya da küçük tarla, bahçelerinizde tehdit ediyor. Fareler, pireler, hamam böcekleri, karafatmalar, tahtakuruları, yılanlar, örümcekler, kırkayaklar, akrep, çekirge, kene gibi pek çok zararlı irili ufaklı canlı bahçelerinizde ekinlerinize, kapalı alanlarda ise sizlere hastalıklar oluşturarak zarar veriyor. Hemen hemen hepsi pis ve karanlık ortamda bulunduktan sonra ayakları ya da gövdeleri aracılığı ile mikropları gezdikleri her alana taşıyor. Bunun sonucunda insan vücudunda şu rahatsızlıklar ortaya çıkıyor.

 • Veba
 • Astım
 • Dizanteri
 • Tifo, Tifüs
 • Kuduz
 • Cilt hastalıkları
 • Bağırsak rahatsızlıkları

En sık rastlanılan bu hastalıklar ile birlikte sonucu ölümlere varacak kadar ciddi vakalara da rastlanabiliyor. Kendinizi bu hastalıklara doğal olarak haşerelere karşı korumak için ihtiyaç duyduğunuz bölgelere ilaçlama yaptırmalısınız.

Selçuk Belevi İlaçlama Hizmeti

Firmamız ilaçlama sektöründeki hizmetleri aracılığı ile haşerelerle mücadele etmek isteyen sizler için her gün kendini geliştiriyor. İzmir'de Selçuk Gökçealan ilaçlama, Havutçulu ilaçlama, Sultaniye ilaçlama, Şirince ilaçlama hizmetlerimizle bu bölgelere uzman teknisyenler ile 7 gün 24 saat boyunca ilaçlama hizmeti veriyoruz. Sıvı ilaçlama, kokulu, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri ile bölgede oluşan haşere probleminin gerektirdiği yöntemler uygulanarak modern ilaçlama teknikleri ve Ziraat mühendislerinden onaylı kimyasallar sayesinde ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Firmamızın güvenilir, hızlı ve pratik ilaçlama çözümleri ile tüm zararlı canlılara karşı şikâyetleriniz ortadan kalkacak.

Selçuk Böcek İlaçlama Fiyatları

Selçuk Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekana ve imha edilen haşere ya da kemirgen türüne göre değişiklik göstermektedir. Servisimiz, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan ilaçlama sayısına göre bu fiyatlar üzerinde değişiklik sağlamaktadır. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekte olan Selçuk Böcek İlaçlama servisimiz, faaliyet gösterdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Servisimizin ekonomik ve güvenilir ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak, tüm haşere problemlerinizden kısa sürede kurtulmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 


 

İZMİR'DE İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇE VE SEMTLER
Aliağa Dikili Menderes Tire
Bergama Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa
Beydağ Selçuk Buca Bayraklı
Bornova Balçova Çeşme Gaziemir
Çiğli Seferihisar Karabağlar
Güzelbahçe Konak Bayındır
Ödemiş Narlıdere Urla Kınık
Kiraz Foça Menemen Torbalı
İzmir'in BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 7+4=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara