Yıldırım ilaçlama

Yıldırım ilaçlama

FacebookFacebook 1

Yıldırım ilaçlamaBursa’nın tüm ilçelerinde ve Yıldırım’da böcek ile mücadele alanında hizmet veren Sağlık bakanlığı onaylı olan Güneş böcek ilaçlama şirketimiz, Yıldırım ilaçlama şubesi ile 7/24 tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı açık ve kapalı alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir.

Güneş ilaçlama şirketimizin Bursa’nın tüm ilçelerinde ve Yıldırım ilçesinde ilaçlama şubesi bulunmaktadır. Yıldırım böcek ilaçlama şubesi ile günün her saati hizmet veren Güneş ilaçlama şirketimiz, Yıldırım’da ilaçlama hizmetlerini ekonomik fiyatlarla garantili ve şekilde sunmaktadır.

Yıldırım ilaçlama şirketimizin ilaçlama fiyatları tüm semtler için aynı olup, en ucuz ilaçlama fiyatları ile hizmet verilmektedir.

Yıldırım haşere ilaçlama şubemizce gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi fındık faresi, oryantal hamam böceği, kara fatma, çıyan, kene, Amerikan hamam böceği, bit, pire, çiyan, akrep, hamam böceği, yılan, yaban arısı, tespih böceği, kırkayak, tahta kurusu, kalorifer böceği, tahta kurdu, ağaç kurdu, danaburnu, fare, örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği, güve, çekirge ilaçlama hizmetlerimiz ucuz fiyatlar ile profesyonelce uygulanmaktadır.

Yıldırım ilaçlama şubemizin uzman ilaçlama ekipleri gün boyu Yıldırım ilaçlama servisi ile Yıldırım ilçesinde ve Bursa genelinde araçlı servisleri ile profesyonel haşere ilaçlama uygulamaları yapmaktadır.


BURSA'DA İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ DİĞER İLÇE VE SEMTLER
Osmangazi Nilüfer Büyükorhan Yıldırım
Gemlik Gürsu Harmancık İnegöl
İznik Karacabey Keles Kestel
Mudanya Mustafakemalpaşa Orhaneli Orhangazi
Bursa'nın BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

1.
banu kara
banu kara
30.06.2014 - 04:12:12
büyük bahçemiz var. fareler dadandı.hemde büyükler.yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 6+9=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara