Bakırköy ilaçlama

Bakırköy ilaçlama

FacebookFacebook 0

Bakırköy Böcek İlaçlama

Bakırköy böcek ilaçlama firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde 7 gün 24 saat böcek  ve haşerelere karşı mücadele hizmeti veriyoruz. Zararları ve sakıncaları saymakla bitmeyen böcek haşere ve kemirgenleri evlerinizden ve diğer yaşam alanlarından temizlemek için böcek ve haşere ilaçları ile etkili mücadele uygulamalarının yaptırılması sağlığınız açısından son derece önemli ve zorunlu bir husustur. Bu nedenle bizimle iletişime geçebilir, bu sorunu ortadan zahmetsizce kaldırabilirsiniz.

Haşere Ve Böceklerin Zararları

 • Yaşadığımız alanlarda bulunan besin maddelerine ve çevremizde kullandığımız eşyalara zarar verirler.
 • Temas ettikleri her şey üzerinde mikrop, bakteri, koku ve pislik bırakırlar.
 • Bıraktıkları bu zararlı mikroorganizmalar insanlara çok sayıda hastalık bulaştırır.
 • Fare gibi kemirgen türleri insanlara en fazla hastalık bulaştıran canlılardır. Etraflarında bulunan her şeyi kemirebildikleri için tehlikelidirler ve ciddi maddi kayıplara neden olurlar.
 • Bazı böcek ve haşere türleri ölü böceklerden beslendikleri için, yedikleri böceklerde bulunan diğer mikrop ve pislikleri de yine çevremize taşırlar.
 • Böcek ve haşereler sadece insanlara değil evcil ve kümes hayvanlarına da çeşitli hastalıklar bulaştırırlar.
 • Bazı tür haşereler ve böcekler, koli, veba, kolera, dizanteri, tüberküloz, tifo, gibi ölümcül sonuçlar doğurabilecek olan hastalıkları da taşıyıcı olabildikleri için, bu hastalıkları meydana getiren bakteri ve mikropları etrafımızda temas ettiğimiz alanlara yayarlar.
 • Bazı böcek türlerinin insanlara bir zararı olmamaktadır. Çekirge ve güve gibi. Ancak bu canlılar ekili alanları ciddi oranda talan ettikleri için büyük maddi kayıplara sebep olmaktadırlar.
 • Akrep, yılan, katil böceği, örümcek, kene gibi böcek ve sürüngen türleri zehirli türlerin başında gelmektedir. Bu tür canlılar ısırdıkları zaman insan yaşamına son verdirecek güçte zehri kana enjekte ederler.
 • Pire gibi kan emici özelliği olan haşereler ise hayvanlardan insanlara, insanlardan insanlara ve yine insanlardan hayvanlara hastalık taşıyıcıdırlar ve ciddi sağlık sorunlarına sebep olurlar.

 

Yukarıda saydığımız ve daha saymadığımız çok sayıda zararı önlemek, sağlığımızı korumak ve güvene almak, bu tür canlılardan kurtulmak için böcek, haşere ve kemirgenlere yönelik mücadele ilaçları uygulamalarının yaptırılarak mücadele edilmesi şarttır. Bunun için de böcek ilaçlama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmamız, Bakırköy’deki tüm semtlerinde özel ve resmi kamu kuruluşlarında, kapalı ve açık mekânlarda, tarım alanlarında, hayvancılık alanlarında, kongre fuar alanlarında, Hastane, Okul, Yurt, Bina, Bodrum, Toplu taşıma araçları gibi tüm alanlarda ilaçlı mücadele hizmeti vermektedir.

 

Böceklerle Mücadele Neden Önemlidir ?

Ekosistem dengesinin bozulması, dünya düzeni için son derece önemli bir sorundur. Her canlı türünün ekosistem dengesinin sağlanmasında büyük görevleri vardır. Bu görevlerin aksaması canlılar arası tehlikeleri meydana getirir. Böceklerin insanların yaşam alanlarına sızması da bunlardan biridir. Bu büyük sorun karşısında savunma yapmak biz insanlar için bir mecburiyettir. Bu nedenle böcek ilaçlama şirketi olarak sizlere böceklerle mücadele konusunda profesyonel destek sunuyoruz.

 

İklimsel değişimler, su alanlarının ve yeşil alanların azalması, kuraklıklar, enerji kıtlığı gibi olumsuz etkenler, canlılar üzerinde büyük yaşamsal değişimlerin yaşanmasına neden olmuştur. Bunlardan biri de böcekler, haşereler ve kemirgenlerdir. Doğal yaşam alanlarının daralması ile bu zararlı canlılar, beslenebilmek ve yaşamlarını sürdürebilmek için insanların yaşam alanlarına girmektedir. Son yıllarda içinde bulunduğumuz mekânlarda sıkça karşılaştığımız böceklenme sorunu da bundan kaynaklanmaktadır.

 

Bu tür canlılar nemli, kirli, pis yerlerde çok daha fazla barınırlar. Çöplük, kanalizasyon, lağım gibi alanlardan çıkarak evlerimize, iş yerlerimize, apartmanlarımıza dadanan bu canlılar, taşıdıkları mikrop bakteri ve zararlı mikroorganizmaları da bizlere yaklaştırır ve hastalık yayarlar.  Bu canlılardan kurtulmak için böcek ilaçlaması yaptırmamız büyük önem taşımaktadır. Aksi durumlarda çok büyük ve ciddi sağlık problemleri ile karşılaşma riskiniz artar.

 

Bu tür canlılar dirençleri yüksek canlılar oldukları için bireysel yöntemlerle kendileriyle mücadele edilmesi başarılı sonuç vermemektedir. Bakırköy firmamız, işinin ehli, eğitimli profesyonel ve uzman ekibimizle sektörde tüm haşere böcek ve kemirgenlere karşı 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Bakırköy’de de sizlere verdiğimiz hizmette garanti sunuyoruz.

Uygun fiyatlarımız, ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanan özel böcek ilaçları ve mücadele teknolojilerimiz ile kalitemizi sizlerle paylaşıyoruz. Sağlığınızı riske atmamak için siz de profesyonel ilaçlama şirketlerini tercih etmelisiniz. Aksi durumda hem sağlığınızdan hem paranızdan olmanızın yanı sıra yaşadığınız böcek sorununu da sonuca ulaştıramazsınız. Bazı deneyimsiz firmalar tarafından kullanılan yanlış ilaç ve teknikler yüzünden böceklenme sorununun daha da büyüdüğü olayların yaşandığını biliyoruz. Bu nedenle tercihinizi ismini kanıtlamış firmalardan yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Böcek İlaçlı Mücadele Fiyatları

Bakırköy ilaçlı mücadele fiyatları, taban fiyatlandırma olarak her semte ilaçlama fiyatları aynıdır. Ancak fiyatların belirlenmesinde önem arz eden 3 önemli koşul bulunmaktadır. Haşere ilacı insan sağlığı düşünüldüğünde aslında pahalı değildir. Hiçbir koşul insan hayatından daha önemli değildir. Bu bakış açısıyla bakıldığında, haşere ilaçları ile zararlı canlıların kontrol altına alınması, hayatımızda bir zorunluluk değil bir gerekliliktir. Bakırköy İlaçlı mücadele fiyatları hesaplanırken aşağıda belirtilen bir formül kullanılarak hesaplanmaktadır. 

 • Öncelikle ilaç işleminin yapılacağı alanın yüzölçümü, büyüklüğü yani metrekaresi önemlidir. Bu durum fiyatlarının belirlenmesinde önem taşımaktadır.
 • Yine işlem yapılacak açık ve kapalı alanlarda bulunan haşere yoğunluğu, haşere yumurtaları ve diğer böcek ve kemirgen türlerinin ne kadar sıklıkla olduğunun belirlenmesi.
 • Bu aşamadan sonra, uygulama yapılacak alanda kullanılacak olan cihazları ve ilaç miktarı da fiyatların belirlenmesinde aktif rol oynamaktadır.

Bakırköy İlaçlama Servisi

Bakırköy ilaçlama servisi olarak şirketimiz bünyesinde her türlü zararlı böcek haşere ve kemirgene karşın mücadele yöntemlerimiz bulunmaktadır. Bakırköy ilçesinde; Ataköy, Cevizlik, Florya, Bakırköy Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik, Zuhuratbaba semtlerinde hizmetlerimiz mevcuttur.
Yaşam alanlarınızı haşere, kemirgen, parazit, asalak, sürüngen ve zehirli böcek türlerine karşın korumak istiyorsanız o zaman hemen Bakırköy servisimizi arayarak yardım ve destek alabilirsiniz.

Sağlığınızı İhmal Etmeyin

Böcekler fareler ve haşereler sevimsiz oldukları kadar insan sağlığı açısından da zararlı ve tehlikeli canlılardır. Özellikle de son yıllarda kene vakalarında maalesef çok sayıda insanın hayatını kaybetmesini de göz önünde bulunduracak olursak, durumun ciddiyetini daha net ortaya koymuş oluruz. Evlerde sıklıkla karşılaşılan böceklerin dolaştığı yerler potansiyel birer risk bölgesidir. Çünkü böcekler, kemirgenler ve sürüngenler, arkalarında bıraktıkları dışkıları ve sıvıları ile evlerinize ve bulunduğunuz ortamlara mikrop ve bakteri bırakırlar. Birçoğu gözle bile görülemeyen bu bakteriler sizlere hastalık olarak dönüş yapar. Bağ bahçe ve tarlalarda daha sık görülen yılan fare ve kertenkele gibi zararlı canlılar da toprağınızdaki ekili bitkilere aynı şekilde mikrop bırakırlar. Hatta ekili ürünlerini tahrip ederek sizlere ciddi oranda ekonomik kayıp da yaşatabilirler. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için siz de şirketimizin haşere ve böcek ilaçlama hizmetimizden yararlanmalısınız. Böylece hem sağlığınızı korumuş hem de maddi anlamda kaybınızı önlemiş olursunuz.

 


 

İSTANBUL'DA İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ DİĞER İLÇE VE SEMTLER
Adalar Zuhuratbaba İncirli Ataköy
İstanbul'un BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 7+4=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara