Beşiktaş Böcek ilaçlama

Beşiktaş ilaçlama

Böcek, haşereler ve kemirgenler yaşam alanlarını tehdit eden canlılardır. Her mevsim, ev, iş yeri, okul, yazlık, ofis, büro gibi mekânlarda karşılaşılabilen bu canlılar sadece yaşam alanlarını değil insan sağlığını da tehdit ederken eşyalara da zarar verirler. Ulaşılması güç, evin dar ve zor görünen yerlerine barınmak, beslenmek için girebilen böcek türleri çeşitli şekilde çoğalırlar. Yumurtlama ve yavrulama en çok görülen çoğalma tipleridir. İnsan sağlığında solunum sistemi, bağışıklık sistemi gibi yaşamsal sistemleri tehdit eden bu zararlı canlılardan kurtulmak için yardım ve destek almak elzemdir. Fark edildikleri anda bu canlılardan kurtulmak için Beşiktaş böcek ilaçlama şirketimizden destek alınmalıdır. Firmamız, böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için uzman ve tecrübeli kadrosuyla Akatlar, Bebek, Etiler servisleri yanında tüm ilçelerde en yeni teknolojik cihazlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir.

Evlerimizde, iş yerlerimizde karşılaştığımız bu canlıları kendi yöntemlerinizle yok etmeye çalışırken kullandığınız kimyasal malzemeler sizin ve yakınlarınızın sağlığına zarar verebilir. Ayrıca bireysel yok etme yöntemi kalıcı çözümler sağlamaz.

İnsan sağlığını tehdit eden, eşyalara zarar veren bu canlıların üremesi oldukça hızlı ve yaygındır. Görüldükleri anda önlem alınmazsa istenmeyen sonuçlar doğabilir. Bir apartmanın ilk katında görülen haşere fark edilmezse kısa sürede tüm apartmanı sarabilir.

Pire, güve, kırkayak, hamam böceği, karınca, taht kurusu, kalorifer böceği, en sık görülen böcek türleridir.

Güvelerin onlarca türü vardır. İnsanları ısırarak zarar verdikleri gibi yumurtalarını eşyaların arasına bırakarak eşyalara da zarar verirler.

Sürekli mikrop, bakteri, virüs yayan hamam böcekleri ile mücadele titizlik gerektiren bir süreçtir.

Beşiktaş Böcek İlaçlama Hizmeti

 • Pire, güve, kırkayak, hamam böceği, karınca, taht kurusu, kalorifer böceği, en sık görülen böcek türleridir.
 • Güvelerin onlarca türü vardır. İnsanları ısırarak zarar verdikleri gibi yumurtalarını eşyaların arasına bırakarak eşyalara da zarar verirler.
 • Sürekli mikrop, bakteri, virüs yayan hamam böcekleri ile mücadele titizlik gerektiren bir süreçtir.

Beşiktaş Levent 

Bahsedilen bu canlı türlerinin güvenle yok edilmesi sırasında kullanılan cihazlar ve ilaçlar da önem teşkil etmektedir. Beşiktaş Levazım İlaçlama uyguladığı yöntemlerle yaşam alanlarınıza ve evinizdeki evcil hayvanlarınıza zarar vermeden, ayrıca eşyalarınızı koruyarak hizmet vermektedir.

Beşiktaş Ortaköy 

Beşiktaş Karafatma İlaçlama Hizmeti

  • Fare, kemirgenlerin içinde başının sığdığı her yere kolayca girebilen bakteri ve mikropları kolayca yayabilen canlılardır.
  • Dişleri oldukça keskin olan fareler, çok sert maddeleri dahi kemirip değerli eşyalara zarar verebilirler.
  • Evlerde görülmekle beraber restoran, yemekhane ve fırın gibi mekânlarda farelere daha sık rastlanmaktadır.
  • Kirli alanlarda yaşayan fareler, kapalı alanlara girdiklerinde taşıdıkları mikropları buralara rahatça bırakıp sağlığı ciddi şekilde tehdit ederler.

Beşiktaş Levazım

 Böcek ilaçlama yöntemlerini; kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve larvasit mücadele yöntemleri başlığı altında toplamak mümkündür. Ancak her haşere türüne göre uygun ilaçlarla yapılması olumlu sonuçlar verir. Ziraat Mühendislerinin kontrolünde, Sağlık Bakanlığı izniyle üretilen ilaçları kullanmak gerekmektedir. Beşiktaş Levazım İlaçlama kullandığı ilaçlarla yönetmeliklere uygun davranmaktadır.

 


 

BEŞİKTAŞ'TA İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ SEMTLER
Ulus Gültepe Ortaköy Abbasağa
Gayrettepe Levazım Türkali Levent
Akatlar Bebek Etiler Arnavutköy
Beşiktaş'ın BÜTÜN Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

1.
gözde kürklü
gözde kürklü
18.09.2014 - 09:17:05
tüm ev böcek ilaçlama için fiyat bilgisi alabilir miiym ? En yakın ne zman ilaçlamaya gelebilirsiniz.

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 6+4=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara