Çiyan ilaçlama

Çiyan

FacebookFacebook 2

Çiyan ilaçlama

Yaşam alanlarımıza ağaçlar ve çeşitli bitki türleri ile yayılan zararlı haşere türü olan Çıyanlara karşı etkin mücadele sürdürülmesi gereklidir. Ağaçlık alanlara yakın olan bölgelerde, kapalı alanlarda da yuva yapabilen Çıyan türüne karşın yapılması gereken tek şey çıyan ilaçlama işlemidir. Bu uygulama sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Zararlı türleri ile sokması sonucu insan sağlığına ciddi zararlar veren çıyanlar fark edildiği an profesyonel ekipler tarafından yok edilmelidir. Çıyanların bireysel mücadele ile yok edilmesi mümkün olmadığı gibi, çok da tehlikelidir. Kaybedilen zaman kaybı ile beraber ekonomik zararınızı da hesap ederseniz, çıyanların yok edilmesinde profesyonel işlem tek çözümdür. Çıyan ile mücadele sırasında kurumsal firmalar ile çalışmak her zaman için daha doğrudur. Sizin de başınız çıyanlar ile dertte ise sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Güneş İlaçlama şirketimizi 7/24 arayarak kaliteli ve garantili hizmet alabilirsiniz.

 

Çiyanlardan Korunmak

Son derece zehirli olan bu haşerelerin bazı türleri, ölüme dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle, çıyanların görüldüğü alanlarda acil şekilde çıyan ilaçlama yaptırmak son derece önemlidir. Vücutlarının altında onlarca ayakları bulunan çıyan böceği nemli alanlarda, ormanlık alanlarda, çürümüş kütüklerde, kayalıkların ve yaprakların altında yaşamaktadır. Firmamız uyguladığı kaliteli mücadele yöntemleri sayesinde, en küçük alanlara dahi nüfuz etmektedir. Personellerimizin uyguladığı sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlarla kullanılan yöntemleri sayesinde en küçük alanlara dahi nüfuz etmekte ve her alanda kapsamlı olarak hizmet vermekteyiz.

Haşerelerin en önemli özelliklerinden biri hızlı bir şekilde yayılmaktır. Bunun için çıyan gibi tehlikeli bir tür fark edildiği an vakit kaybetmeden profesyonel teknikler ile yok edilmelidir. Çıyanlar yok edilmediğinde çok kısa bir zamanda yayılır ve yaşam alanımızı istila eder. Bunu önlemek için ilkel yollar ile mücadele etmeye çalışmak hem zaman hem de ekonomik kayıp olarak geri döner. Çıyanlar yumurta ile çoğalır ve yumurtalarını toprak altına gizler. Bu yumurtalar kısa zamanda üremekte ve eğer kısa zamanda gerekli müdahalede bulunulmazsa, çıyanlarla mücadele etmek çok zorlaşmaktadır. Firmamız, 7gün 24 saat boyunca gerçekleştirdiği hizmetlerle bu böceklere zamanında müdahalede bulunmaktadır.

Çiyan Sokması
Tehlikeli canlılar olan çıyanlar çok zehirlidir. Yaşadıkları alanlara ve türlerine göre zehirlerinin etkisi de değişmektedir. Sıcak ortamlarda yaşayan türleri çok daha zehirlidir. Etkili zehre sahip çıyanlar, ev içlerinde çok tehlikelidir. Çıyan sokması sonucu kişilerde şiddetli ağrı, baş dönmesi, üşüme, titreme, yüksek ateş gibi belirtiler görülür. Çok etkili zehre sahip olan türlerinin ısırması sonucu insanların felç geçirme olasılığı yüksektir. Çıyan sokması ya da çıyan ısırması gibi durumlar ile karşılaşmamak için bu haşerelerin görüldüğü ya da görülebileceği alanlarda mücadele yapılması gereklidir.

Neden Profesyonel Bir Firma?

Neden profesyonel bir firma? Haşerelerle mücadele etmede en önemli aşamalardan biri de işini iyi yapan profesyonel bir firma ile çalışmaktır. Firma güvenilirliği ve kalitesi haşerelerin yok edilmesinde büyük bir öneme sahipken, dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bir firmanın güvenilirliğini anlamak için belirli unsurlar vardır. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece doğru bir firma ile çalışmış olur ve kısa sürede haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Sizin de başınız çıyan ve diğer tüm haşerelerle dertte ise iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, işini özveri ile yapan ekibimizden destek alabilirsiniz.

Garantili İlaçlama
Evde çıyan görülmesi durumunda kesinlikle el ile temas edilmemeli ve acilen bir şirket ile temasa geçilmelidir. İlaçlama konusunda uzman olan ve profesyonel uygulamalar yapan bocekilaclamasi.gen.tr firmamızla iletişime geçerek, gün boyu randevu talebinde bulunabilirsiniz.  Mücadele ciddi bir iştir ve kesinlikle profesyonel hizmet almak gereklidir. Ekonomik fiyatlarla hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Çiyan Resimleri

ÇıyanÇıyan 2Çıyan 3Çıyan 4Çıyan 5Çıyan 6Çıyan 7Çıyan 8Çıyan 9Çıyan 10

Yorumlar

1.
Sarı ciyan
Sarı ciyan
5.09.2011 - 12:15:43
Sakın yaklaşmayın!

2.
Tuğba Güzel
Tuğba Güzel
15.11.2015 - 02:12:43
evde çiyan ve akrebe rastladık etrafta agaçlık alan var bodrum kat daire ileriye dönük olarak bu problemlerden kurtulmak istiyoruz ev istanbul eyüp semtinde

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 9+3=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara