Fevzi Çakmak Böcek ilaçlama

Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyat seçenekleriyle tüm müşterilerinin beğenisini kazanan ve yaklaşık 20 yıldır ilaçlama sektöründe yeniliklerine yenilik katarak büyüyen firmamızın, İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubemize bağlı olarak çalışan, Fevzi Çakmak Böcek ilaçlama servisimiz, haşere, böcek, örümcek, asalak, parazit ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması hususunda 7/24 hizmet vermektedir.

Haşere ve haşere türlerinin varlığı, tahribata, istilaya ve çeşitli sağlık sorunlarına neden olur. Tek çözüm ise ilaçlama yapmaktır. Ama ilaçlamanın uygun ellerde yapılması gerekmektedir. Fevzi Çakmak Böcek ilaçlama servisimiz size lazım olan tüm detayları, ilaçlama öncesi ve sonrası tüm hizmetler için destek olmaktadır.

Neden Profesyonel İlaçlama?

İlaçlama süreci belli bir disiplin içinde ilerlemektedir. Profesyonel ilaçlama sağlık ve haşerelerin etkisiz hale getirilmesi konusunda tercih edilmesi gereken bir durumdur. Amatör ellerde, ilkel yöntemlerle uygulanan ilaçlama sağlıklı bir sonuç vermeyecektir.

Uygulamalarımız;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Nasıl Çalışıyoruz?

Uzun yıllardır sektörde tüm yenilikleri takip ederek ilerleyen firmamızın çalışma yöntemleri, oldukça profesyonel bir ortamda gelişmektedir. Bu çalışmadan bahsedecek olursak, Müşterilerimiz web ve diğer iletişim kanalları üzerinden çağrı merkezimizi ararlar.

Çağrı merkezimiz, gelen talepler üzerine müşteriyi dinler ve uygun ilaçlama yöntemi için merkez operasyon birimimize yönlendirmektedir. Merkez operasyon, ilaçlamanın yöntemi uygulanacağı alanın yüz ölçümü hesaplarını yaparak ekonomik bir fiyat sunar. Gerekli ve uygun saat konusunda mutabıka varan firmamız ve müşterimiz, randevunun alındığı tarih ve saate saha elemanını müşteri adresine yönlendirir. Burada alan tespiti yapan eğitimli ilaçlama personelimiz, ilaçlama uygulamasını bitirdikten sonra, sonradan yapılacak işlemleri içeren bilgiler sunar. Sonuç; haşerelerden arınmış mutlu bir yaşam alanı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir