Gültepe Böcek İlaçlama

Sektöründe lider ve tek firma olma özelliğini sürdüren şirketimiz, İstanbul başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde, tüm mahallelerinde, köylerinde böcek ilaçlama uygulaması yapmaktadır.

Kurumsal firmamızın İstanbul Kağıthane şubesine bağlı olarak faaliyetlerini hızlandıran Gültepe böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve diğere zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması ve imha edilmesi konusunda kesintisiz hizmet vermektedir.

İlaçlama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Günümüzde ilaçlama hizmeti adı altında faaliyet gösteren onlarca firma bulunmaktadır. İletişim ağları ve teknolojinin gelişmesiyle beraber bazı noktalarda önem arz etmeye başlamıştır.  Tabi öne çıkan en büyük başlık, firma profilidir. İlaçlama hizmeti; deneyim, keşif, tespit, tecrübe, uzmanlık, eğitim ve profesyonellik gerektirir.

Bir ilaçlama hizmeti satın almadan önce firma için dikkat etmeniz gereken noktalar şunlardır;

  1. Kurumsal yapı ve tarihçe
  2. Şirket misyonu ve vizyonu
  3. Adil fiyatlandırma politikası
  4. 7/24 hizmet
  5. Daima muhatap bulabileceği müşteri temsilcisi
  6. İlaçlama öncesi ve sonrası hizmet
  7. Doğa ve Çevre dostu hizmet sunması
  8. Garantili ilaç uygulaması sunması
  9. Kalite ve güven duygusu vermesi

Gibi özelliklere sahip olması durumunda güvenle ilaçlama hizmeti satın alabilirsiniz. 20 yılı aşkındır ilaçlama hizmeti sunan firmamız yasal bütün prosedürleri ve süreçleri bünyesinde barındırmanın huzuru içindedir.  Gültepe böcek ilaçlama servisimizi 7/24 arayarak sizde güven içinde ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekonomik Fiyatlar ve Garantili İlaçlama için bizi aramanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir