Haşere Kontrol ilaçlama

Haşere Kontrol

FacebookFacebook 0

Haşere Kontrol

Haşere kontrol, böcek ilaçlama ile aslında aynı düzlemde bir işlemdir. Çünkü her ikisinde de ana amaç, böcek, haşere ve kemirgenlerden alanların temizlenmesi ve risk faktörlerinin ortadan kaldırılmasıdır. Haşere kontrol işleminde, bir alanın ya da mekânın herhangi bir böcek haşere ya da kemirgen tarafından üreyip çoğalmadan verecekleri zararları önlemek ve ortamı o tür haşerelerden temizlemektir.

Haşere kontrolü oldukça hassas bir konudur. Bu nedenle bu işlemin kusursuz şekilde yapılması gerekmektedir. Bunun için de başvurulması gerekilen merci profesyonel haşere kontrol şirketlerine bağlı uzman ekiplerdir. Bu sayede haşere kontrolü işlemi başarı ile sonuçlanacaktır. Bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirilen haşere kontrol ve ilaçlama uygulaması hem mekana hem de çevreye büyük zararlar verecektir. Bu yüzdendir ki, hem zaman hem de ekonomik kayıplara yol açmamak için Güneş ilaçlama şirketimizce sunulan haşere kontrol hizmetine başvurarak yarar sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Bir Haşere Kontrol Hizmeti

Profesyonel anlamda yapılan ilaçlamalarda müşteri memnuniyetinin sağlanması ve kalıcı çözümler sunulması açısından uyulan bazı kriterler vardır. Bu kriterler şu şekilde sıralanabilir;

Mekân içerisinde bulunan böcek haşere, sürüngen ya da kemirgenin iyi bilinmesi, analiz edilmesi. Buna göre de ekipmanın doğru şekilde hazırlanması.

Ortamda ne oranda böcek mevcut ise o orana eşdeğer ölçekte ilaç yoğunluğunun ziraat mühendisi tarafından ayarlanması

İlaçlama öncesi ve sonrası %100 destek verilmesi

Kalıcı çözümler için kalıcı ilaçların kullanılması ve ilacın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması

İlaçlama sonrasında personel tarafından yapılan tavsiyelere uyulması.

Bu hususlara dikkat edildiği takdirde gerçekleştirilen haşere kontrol hizmeti garanti bir sonuç sağlayacaktır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çekecektir.

Bizi Arayın Haşereleri Kontrol Altına Alalım

Hizmetlerinde gelişmiş teknik ve 17 yıllık deneyim ile %100 başarı sağlamaktayız. Alanında uzman ilaçlama personelleri, uzmanlıklarını tamamlamış ziraat mühendisleri, müşteri memnuniyetinin sağlanması adına kurulan çağrı merkezi, müşteri temsilcilerimiz ve yöntem kadromuz ile tam donanımlı olarak İstanbul, İzmir ve Kocaeli'nde 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Bütün haşere kontrol hizmetlerimiz garanti kapsamında olup haşere problemlerinin kesin olarak ortadan kalkması adına gerekli bütün girişimler yapılmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet alabileceğiniz ilaçlama servis ağları ile "HAYATINIZA SAĞLIK KATIYORUZ".

 

Diğer uygulama Alanlarımız

Haşere kontrol Ev ilaçlama Ofis ilaçlama Apartman ilaçlama Okul ilaçlama

Fırın ilaçlama Bodrum ilaçlama Tesis ilaçlama Araç ilaçlama Market ilaçlama

Residance ilaçlama Villa ilaçlama AVM ilaçlama İşyeri ilaçlama Bahçe ilaçlama


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 2+5=