Hizmetlerimiz ilaçlama

Hizmetlerimiz

FacebookFacebook 0

Hizmet AlanlarıHaşereler ile başarılı bir mücadelenin ancak bu şekilde gerçekleşebileceğine inanmaktayız. Bu açıdan bu mekanlarda bulunan bütün zararlı haşere türlerine karşı böcek ilaçlaması hizmeti vermekteyiz.

İnsanların günlük zamanlarının çoğunu ya da bir bölümünün geçirdiği mekanların hijyen olması ve sağlık problemleri doğuracak unsurlardan arınmış olması sağlık açısından son derece önemlidir. Böceklerde sağlık problemleri doğurabilecek unsurlar arasında belirleyici olduklarından, zararlarının ortadan kaldırılması ve ortamdan uzaklaştırılmaları son derece önemlidir.

Bu amaçlar doğrultusunda 1994 yılında kurulmuş olan GÜNEŞ BÖCEK İLAÇLAMA, yaşam alanlarında haşerelerin ortadan kaldırılması ve hijyenik bir ortamın sağlanması noktasında; İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli'de her ilçe ve semte hizmet vermektedir.

 

Genel Olarak Hizmet Verdiğimiz Mekanlar

Haşere kontrol Ev ilaçlama Ofis ilaçlama Apartman ilaçlama Okul ilaçlama

Fırın ilaçlama Bodrum ilaçlama Tesis ilaçlama Araç ilaçlama Market ilaçlama

Residance ilaçlama Villa ilaçlama AVM ilaçlama İşyeri ilaçlama Bahçe ilaçlama

Daha güvenilir ve daha hijyenik yaşam alanları için bizleri arayabilir ve mevcut haşerelerden veya olması muhtemel haşere türlerinden korunabilirsiniz. Bilindiği üzere böcekler zamanında müdehale edilmediğinde çok hızlı çoğalabilen canlılardır. Üreyen haşerelerle mücadele etmek çok daha zor ve uzun bir süreçtir. Buda büyük zaman kayıpları demektir. Bu nedenle haşereler evinizde fazlalaşıp koloniler kurmadan hemen uzmanlarımızı arayın ve ilaçlama servisi talep edin. Bizi arayın,

 

Mekanınızdaki Haşereleri Bitirelim...


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 2+8=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara