Hürriyet Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Hürriyet böcek ilaçlama servisimiz, haşere, kemirgen ve parazitlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.  Haşere ve kemirgenlerle ilgili yıllardır çalışmalarını sürdüren firmamız, teknoloji ışığında modern ve çağdaş uyulama yöntemleri sayesinde insanları haşere sorunundan kurtarmaktadır.  İnsanlarla barışçıl, çevreye ve doğaya saygılı ilaçlarımız, kullanım alanlarında asla bir leke ve iz bırakmaz.

Hürriyet Böcek İlaçlama, İstanbul Gaziosmanpaşa’da 7/24 açık ve kapalı tüm alanlarda profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Okul, otel, hastane, yurt, iş merkezi, ev ve iş yerleri, bina, site, bodrum, depo, ardiye, müştemilat, ambar, ağıl, fabrika, lokanta, restoran, çay bahçesi, düğün salonu, gemi, yat, tekne, hava alanı, uçak, otobüs, otogar, otobüs terminali, toplu taşıma araçları, arazi, tarla, park ve bahçe alanları, alışveriş merkezi, otopark ve daha pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Garantili yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Danaburnu, akar, kakalak, tatarcık, kırkayak, kulağakaçan, tahtakurdu, pire, kene, bit, yılan, akrep, sıçan, kertenkele, salyangoz, yılan, hamamböceği, kalorifer böceği, apartman böceği, ev faresi,  yaban arısı, eşek arısı, sinek, sivrisinek, güve, mite, mayt, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, halı böceği, tespih böceği, gümüş böceği gibi pek çok zararlı canlı türüne ilaçlama yapmaktayız.

7/24 Çağrı merkezimiz üzerinden randevu talebinde bulunabilir veya Talep formumuzu eksiksiz doldurarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir