İlaçlama firmaları

İlaçlama firmaları

FacebookFacebook 4

ilaçlama firmaları nasıl seçilmelidir?

İlaçlama firmaları, haşere, böcek ve kemirgen türü canlıların etkisiz hale getirilmesi için ilaçlama hizmeti veren firmalardır. Günümüzde bu tür zararlı canlılara insanların yaşam alanlarında daha fazla rastlanmaktadır. İlaçlamaya duyulan ihtiyacın artması ile birlikte, çok sayıda firma da ortaya çıkmıştır. Bu firmaların bazıları mücadele konusunda yetersizdir ve yasa dışı ilaçlar kullanmaktadır. Bu durum ise sizin ve ailenizin sağlığını daha fazla tehlikeye sokmaktadır.

Firmalar doğru yerde doğru ilaç kullanmaları açısından büyük farklılıklar göstermektedir. Her firmanın kullandığı yöntem farklı olup, bu farklılıklar da yapılan işin kalitesine ve uzmanlığına bağlıdır.

Profesyonel hizmet ile evinizi, iş yerinizi ve bahçelerinizi insan sağlığı için tehdit unsuru olan böcek ve haşerelerden kurtarabilir, kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz. Bu böceklerle mücadele edilmediği sürece kısa sürede çoğalıp yaşam alanlarınızı istila edeceklerdir. Bununla birlikte böcek türlerine karşı bireysel müdahale de pek sağlıklı ve mümkün olmayacaktır. Kalıcı ve garantili bir çözüme ulaşmak için mutlaka güvenilir bir firma seçmelisiniz.

Kapalı ve açık tüm alanlarda uygulamalarımızı gerçekleştirerek haşere ve fare türlerine karşı profesyonel mücadele sağlamaktayız. Uzman ekiplerimiz gerçekleştirmiş olduğu uygulamaların sonucunda gerekli resmi evrakları hazırlayarak müşterilerimize teslim etmektedir.

Böcek ve fare türleri sağlık açısından büyük tehdit unsuru oluştururken gezindikleri alanlara çeşitli zararlar verirler. Özellikle küçük çocukların temas halinde bulunduğu alanlarda haşere türlerinin bulunmaması gerekir. Böcek türlerinin taşımış olduğu virüs ve mikroplar sıtma, verem, humma, dizanteri, tifüs gibi çeşitli hastalıkların yaşanmasına neden olmaktadır. Periyodik kontrol altına alma ve etkisizleştirme uygulamaları ile bu gibi yaşam alanlarınızı her zaman korumanız mümkündür.

İlaçlama Yöntemleri;

Sıvı,Kokulu,Kokusuz,Jel ilaç teknikleri ve Fare istasyonları şeklindedir.

Yılın her mevsiminde haşere türleri ile yaşam alanlarınızda karşı karşıya kaldığınızda problemlerinize karşı anında hizmet almanız çok önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız 7 gün 24 saat ilaçlama faaliyetlerine ara vermeden devam ederek hizmet sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır.

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 8+4=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara