ilaclama ilaçlama

ilaclama

FacebookFacebook 1

İlaçlama İşlemi

Haşere, böcek ve kemirgen türleri ile artık yaşadığımız tüm yaşam alanlarında, yılın her döneminde rastlamamız mümkündür. Bu tür canlılar hem insan sağlığına hem de malına ciddi zararlar vermektedirler. Bu haşerelerden kurtulmanın en kesin yöntemi ise böcek ilaçlama yöntemidir. Bu uygulamanın yöntemleri profesyonel firmalarca yapıldığı takdirde tüm zararlı canlılardan kurtulmak mümkün olur.

Böcek, kemirgen ve diğer haşerelerden bireysel yöntemlerle kurtulmak mümkün değildir. Yapılan yanlış bir davranış bu canlıların verdiği zararı daha da çoğaltabilir. Özellikle bu tür canlılara yönelik kullanılan kimyasal ilaçlar, zehirlenme riskini de ortaya çıkarmaktadır. Profesyonel şirketlerce gerçekleştirilen mücadele yöntemlerinde ise insan sağlığı ön plandadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaç ve yöntemler kullanılarak insanlar, zararlı haşere ve böceklerden tamamen kurtulurlar.

Böcek, haşere ve kemirgenleri kontrol altına almak için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler uygulamanın yapılacağı mekân ve alan ile uygulanacak böcek türüne göre değişiklik göstermektedir. Kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve istasyon ilaç türleri sayesinde hem böcek türlerinden kurtulursunuz hem de yaşadığınız alanlar dezenfekte edilmiş olur.

Kırkayak, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, tahtakurdu, kalorifer böceği. Kulağakaçan böceği, Karafatma, Alman hamam böceği, örümcek, hamam böceği, akrep, Amerikan hamam böceği, kertenkele, Kakalak, çıyan, yılan. Salyangoz, tahtakurusu, tesbih böceği, tatarcık, pire. Bit, sivrisinek, sıçan, halı böceği, kene, uyuz böceği, eşek arısı, çekirge, sinek, mayt ve güve en sık görülen haşere türlerindendir.

Bu zararlı haşereler yaşam alanlarımız olan iş yeri, ev, bahçe, apartman, fabrika, bina, sera ve site gibi yerlerde yuva oluşturabilir ve çoğalırlar. Eğer bu zararlı haşerelere karşı önlem alınmaz ise zaman içerisinde çok daha büyük ve ciddi problemlerle karşı karşıya kalınabilir. Bu canlılar sadece sağlığımıza değil etrafımızda bulunan eşyalarımıza da ciddi zararlar verebilirler. Bu da maddi kayıpları beraberinde getirir.

Firmamız ilaçlama şirketleri arasında en kaliteli, garantili ve ekonomik fiyatları ile daima yanınızdadır. Tüm böcek ve haşere türlerine karşı uygulamalarımız başarı ile sonuçlanmaktadır. 

Firmamıza haftanın yedi günü 24 saat ulaşarak hizmet talep etmeniz mümkündür. Müşteri Temsilcilerimizle gün boyu irtibat kurarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan ya da bocekilaclamasi.gen.tr adresimizden bize daima ulaşmanız mümkündür.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 1+2=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara