İlaçlama Servisi

İlaçlama Servisi

FacebookFacebook 6

Araç Filomuz

İlaçlama Servisi Nedir ?

İlaçlama servisi, halk sağlığı alanında kurulmuş ilaçlama firmaları tarafından, haşere problemi yaşayan ev ve işyerlerine ilaçlama yapmak üzere sağlanan bütün argümanların genel adıdır. Sağlanan ilaçlama servisinin temel fonksiyonları bulunmaktadır, bunlar;

  • İlaçlamada uygulanacak olan ilaçlar
  • İlaçlama öncesi Ar-ge
  • Haşere türü
  • Mekanın özellikleri
  • Servis personeli
  • Mesül Müdür
  • Biyologlar
  • İlaçlama uygulaması
  • İlaçlama sonrası takip

Servis işleminin bütün aşamalarında hiyerarşik olarak yukarıdaki maddeler gözönünde bulundurulur.

İlaçlama Servisi Seçerken...

Son yıllarda sektördeki ilaçlama şirketlerinde ciddi bir artış gözlemlenmiştir. Bu artış beraberinde yasadışı ve sağlıksız çalışan kişi veya kurumları da beraberinde getirmiştir. Ayrıca tecrübesiz ilaçalama şirketleri tarafından sağlanan ilaçlama servisleri başarısız uygulamalarla sonuçlanmakta dolayısıyla zaman ve para kaybı gerçekleşmektedir.

Peki ilaçlama servisi seçerken nelere dikkat edilmelidir? Öncelikle ilaçlama hizmeti alınacak kurum hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve bu doğrultuda hizmet alımına karar vermek gerekmektedir. İlaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olması ve yine kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından desteklenmesi gerekmektedir.

Güneş İlaçlama Servisi

Toplum sağlığı açısından haşerelere karşı 17 yıllık geçmişi ile sektördeki öncü kuruluşlardan olmyaı başarmış Güneş ilaçlama bünyesinde gerçekleşen ilaçlama servisleri, servis standartlarının hepsine uygun olarak donatılmaktadır. Araç filomuz ve ekiplerimiz ile İstanbul, İzmir, Bursa ve Kocaeli'de profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Güneş ilaçlama servisi 7/24 kesintisiz hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Servisler, sizin istediğiniz gün ve saatte belirlenmekte ve tam saatinde uygulanmaktadır. Güneş ilaçlama ile çalışmanız size zaman ve maddi kazançlar sağlayacaktır. Haşere probleminizin kalıcı olarak ortadan kalkması adına çözüm ortağınız Güneş İlaçlama servisine 7/24, 444 88 18 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

 

İlaçlama Fiyatları

Not : Sağladığımız ilaçlama servisleri %100 garanti kapsamındadır.

Servis Talebi

Şirketimizden %100 garantili ve ekonomik ilaçlama servisi talep etmek için hemen 444 88 18 numaralı çağrı merkezimizi arıyabilir veya Talep formunu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Talep Formu

 


Yorumlar

1.
Selvi
Selvi
28.10.2011 - 04:40:19
Gerçekten ilaçlama alanının bu kadar geniş olduğunu bilmiyordum. her zaman ilaçlama servisi basit zannederdim :)

2.
Kenan
Kenan
1.11.2011 - 09:12:52
İlaçlama servisi talebi için ne yapmamız gerekiyor ?

3.
Yönetici
Yönetici
1.11.2011 - 09:17:22

Merhaba Kenan Bey,

Talep formu sayfamızdaki gerekli alanları doldurarak uzmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilir veya telefon numaralarımızdak bizlere ulaşabilirsiniz.


4.
Buğra
Buğra
15.11.2011 - 11:15:36

Ülkemizdeki ilaçlama servisi gelişim evreleri gerçektende alkışlanmaya değer. Bugünki teknolojik haşere mücadelesi dünya standartlarında diyebiliriz.


Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 8+9=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara