Abbasağa Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’da tüm ilçe ve semtlere ilaçlama hizmeti olanağı tanıyan firmamız, 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un her noktasında sahip olduğu şube ve ilaçlama servisleriyle her yere hizmet vermektedir.

Kurumsal şirketimizin İstanbul Beşiktaş şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Abbasağa böcek ilaçlama servisimiz, Asalak, Parazit, Zehirli örümcek türleri, Kemirgen, Sürüngen ve diğer zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Karıncaların Verdiği Zararlar

Kapı ve pencere aralığından tezgah altlarına, boz dolabı kenarından lavabolara kadar zincirler halinde yayılan karıncalar, yaz aylarının gelmesiyle türeme başladılar. Haşere grubu içinde en zeki, en akıllı tür olan karınca, grubuna ve kolonisine iletişim sinyalleri gönderebilme yetisine sahiptir.  Karıncalar, ilk bakışta zararsız olarak görünseler de, ısırıkları çabuk iyileşme göstermez. Deride alerjik reaksiyonlara neden olabilmektedir.

Karıncaların doğası ve dünyası farklıdır.  Dünya üzerinde yapılan bir araştırma sonucunda elektronik aletlerin bozulma nedenlerinin % 33,4’ünü karıncalar bozmaktadır.  Karıncalar hem sağlığımıza hem de elektronik ürünlerimize zarar vermektedir. Bu konuda alınması gereken önlemlerin başında profesyonel destek talebinde bulunmaktır.

Abbasağa böcek ilaçlama şirketimiz, siz değerli müşterilerimize ilaçlama öncesi ve ilaçlama sonrası profesyonel olarak kesintisiz destek vermektedir.

En Çok İlaçlama yaptığımız Haşereler

Yılan, sıçan, çıyan, fare, bit, pire, kertenkele, kene, tespih böceği, gümüş böceği, halı böceği, ev faresi, karınca, örümcek, çekirge, güve, tahtakurdu, tatarcık, mayt, mite, kakalak, kırkayak, hamamböceği, kalorifer böceği, apartman böceği,

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Kokulu İlaçlama
  2. Kokusuz İlaçlama
  3. Jel İlaçlama
  4. Fare İstasyonları
  5. Sıvı ilaçlama

Firmamıza her saat ulaşabilir, kolaylıkla böcek ve kemirgenlerden kurtulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir