Ardıçlıevler Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa yakası Esenyurt Böcek İlaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Ardıçlıevler böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 açık ve kapalı mekanlarda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Haşere ve kemirgenler arasında çevreye zehir ve hastalık bulaştıran haşere türlerinden biri de kalorifer böceğidir. Kalorifer böceğinin güvenle kontrol altına alınması ancak ve ancak ilaçlama hizmetiyle mümkündür. İstanbul’un gelişen ve hızlı değişen ilçelerinden biri olan Esenyurt, inşaat alanlarından dolayı pek çok şantiyede sayısız türde haşere üremektedir. Bu çoğalan haşereler giderek çevreye yayılırlar. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde, hastalıklara neden olurlar.

İlaçlama yaptırmak için dışarıdan destek alınması gerekmektedir.  Sektörde çoğalan ilaçlama firmalarına karşı önlem almak için korsan ilaçlardan ve kurumsal olmayan yasadışı faaliyet gösteren firmalardan uzak durun. Serbest piyasada web kanalları üzerinden ucuza satılan ilaçlara paranızı harcamayın. Sağlığınızı ve paranızı çöpe atmamak için profesyonel firmamızdan ilaçlama adına her türlü desteği alabilirsiniz.

Mücadele ve Yöntemler

  1. Sıvı ilaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanalar

Hastane, okul, yurt, lokanta, mağaza, dükkan, fırın, pastane, fabrika, depo, bina, bodrum, site, ambar, ardiye, müştemilat, ağıl, AVM, fabrika, gemi, uçak, otobüs, tekne, yat, çay bahçeleri, tarla, arazi, şantiye, otopark, otobüs terminali, sosyal tesisler, toplu taşıma araçları, düğün salonları, villa, tripleks ve daha pek çok alanda ilaçlama hizmeti yapıyoruz.

7/24 hizmet sunan firmamızın çağrı merkezini arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz saatler için müşteri temsilcimizden randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyat seçeneklerimiz için geç kalmadan hemen bizlere ulaşın. Haşere ve kemirgenlerden kolayca kurtulmanın yolu uzman ekibimizle irtibat kurmanızdır. Gerisini bize bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir