Atalar Böcek İlaçlama

Şirketimizin Atalar böcek ilaçlama şubesi ile haşereleri güvenle ve sorunsuz bir şekilde kontrol altına almak için servisimiz garantili ve ekonomik fiyatlar sunarak hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama uygulamaları bazı yerleşim bölgelerinde düzenli olarak yani periyodik olarak yapılması gerekmektedir.

Periyodik İlaçlama nedir?

Haşerelerin yoğun olarak konuşlandığı alanlarda ve yüz ölçümü olarak geniş olan yerlerde Periyodik ilaçlama yapılması gerekmektedir. Periyodik, düzenli ve sistemli aralıklarla aynı işlemin tekrar tekrar yapılması anlamına gelmektedir. Gıda mamullerinin üretimi ve imalatı olan iş yerlerinde, hastaneler, yurtlar, otoparklar, depolar, binalar, okullar ve fabrikalarda periyodik ilaçlama yapılması uygundur. Zararlı canlı türlerinin birçoğu işgal ettikleri alanlarda üreme işlevlerini gerçekleştirdikten sonra ve yeterli derecede besin kaynağı depoladıklarında ortaya çıkmaları da imkansızlaşmaktadır. Bu tür sorunlarla baş edebilmenin bilincinde olan Atalar böcek ilaçlama servisimiz, periyodik ilaçlama konusunda uzman personelleriyle profesyonel hizmet vermektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Zararlı Canlı Türleri

Amerikan ham am böceği, bit, Kalorifer böceği, kör fare, danaburnu, karınca, , teşbih böceği, karınca, tahtakurdu, hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, tatarcık, sinek, Alman hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, akar, karafatma, tahtakurusu, yaban arısı, çekirge, güve, sıçan, kene, halı böceği, kertenkele, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, Akrep, Yılan, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek ve pamuk faresi.

Haşerelerle ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için iletişim merkezlerimizden 7/24 bizi arayınız.

Size daim garantili ve en düşük fiyat hizmetini sunan firmamızı hemen arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Böcek ve haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yapmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir