Atışalanı Böcek İlaçlama

Haşereler ve fareler, yaşam alanlarımızı istila etmekte ve insanlara farklı yollarla zarar vermektedir. Atışalanı böcek ilaçlama servislerimiz, böceklerin bizlere verebileceği zararları minimalize etmektedir. İstanbul’un her yerine hizmet sağlayan şirketimiz, kapsamlı olarak haşere ile mücadele etmekte ve haşere gruplarını etkisiz hale getirmektedir.

En iyi ekipmanlarla hizmet vererek, böceklerden en kısa sürede kurtulmanızı sağlamaktayız. Servislerimiz işlemlerinde, farklı ilaçlar ve yöntemler kullanmaktadır. Yöntemlerini belirlerken, haşerelerin türlerini, alanın fizikli şartlarını, haşerelerin yoğunluğunu ön planda tutmaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Atışalanı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı alanların tümünde gerçekleştirilir. Fiyatlarımızı düşük tutarak, halkımıza en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Çözüm odaklı çalışan şirketimiz, yaşam alanlarınıza kesin çözümler getirmektedir.

Yaşam alanlarınızda güve, kulağakaçan böceği, Alman hamam böceği, kalorifer böceği, fındık faresi, kakalak, akrep, tahtakurdu, ev faresi, lağım faresi, eşek arısı, sivrisinek, kırkayak, yılan, çekirge, sıçan, çatı faresi, çıyan, karafatma, tahtakurusu, mayt, karınca, kene, pire, kertenkele, örümcek, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, Amerikan hamam böceği, akar, kör fare, teşbih böceği, yaban arısı, hamam böceği, uyuz böceği, salyangoz, sinek, pamuk faresi görmeniz durumunda, müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. En yakın servisimiz size yönlendirilecektir. Uzmanlarımız yaşam alanlarınızı kapsamlı olarak ilaçlalayak, zararlı canlıları etkisizleştirecektir.

Hizmet Alanlarımız

Böcek ilaçlama Atışalanı semtinde ve Esenler’in bütün semtlerinde 7/24 şirketimiz tarafından gerçekleştirilir. Ev, sinema salonu, hastane, pastane, fırın, iş yeri, fuar alanı, depo, anaokulu, sağlık ocağı, park, bahçe, tarla, dispanser, okul, kreş, tiyatro salonu gibi alanlarda ve daha birçok açık ve kapalı alanda kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir