Bahçelievler Cumhuriyet Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler böcek ilaçlama şubemizin alt şubesi olarak çalışmalarını titizlikle sürdüren Cumhuriyet böcek ilaçlama servisimiz, güvenli, kaliteli ve garantili ilaçlama yapmaktadır.  Haşere/böcek, zehirli örümcekler, asalak, parazit, kemirgen, sürüngen ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda çalışmalarına devam eden ilaçlama servisimiz, kapalı ve açık tüm mekanlarda 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

Geçmişte çağın hastalığı olarak bilinen, günümüzde de hala aynı ciddiyetini korumaya devam eden Verem hastalığı, haşerelerin ürettiği bakteri ve mikropları yaymasıyla meydana gelmektedir. Haşere ve diğer zararlı canlı türlerinin çevreye bulaştırdıkları hastalıklar oldukça fazladır. Haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde bu hastalıklar ölümcül sonuçlar doğurabilir.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar Nelerdir?

Haşereler, bin bir türlü mikrobu taşıyarak yaşam alanlarımızı adeta cehenneme çevirir. Haşereler bulaştırdıkları hastalıklar, ısırıklar ve alerjik reaksiyonlarla insanları büsbütün çevreler. Haşereler virüs ve hepatit bulaştırırlar.

Verem, veba, tifüs, sıtma, astım, mantar, virüs, hepatit, kırım Kongo kanamalı ateşi, lyme hastalığı, Akdeniz ateşi, dizanteri, çeşitli cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonlar.

Mücadele ve Yöntemler

Haşere ve kemirgen aileleri aynı canlı kategorisinde gruplandırılsa da kendi aralarında sınıflara ayırılırlar.  Haşere ve kemirgenlerin kontrol altına alınma yöntemleri bir birinden farklıdır. Cumhuriyet haşere servisimiz, haşerelerin sağlıklı bir disiplin içinde kontrol altına alınıp etkisiz hale getirilebilmeleri için modern ve garantili uygulamalar geliştirmiştir.

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare istasyonları

7/24 Kesintisiz Hizmet, Ekonomik Cazip Fiyat Avantajı

Cumhuriyet böcek ilaçlama servisimiz, ekonomik, cazip fiyat seçenekleri ve Garantili ilaçlama yöntemiyle 7/24 hizmet vermektedir. İlaçlama yapılan alanlarda leke ve iz bırakmayan ilaçlarımız sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmamaktadır. Çevreye ve doğaya saygılı olan ilaçlarımız güvenlidir. Haşerelerden kurtulmak için çağrı merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir