Bahçelievler Hürriyet Böcek İlaçlama

Şirketimizin Bahçelievler şubesine bağlı olarak İstanbul Avrupa yakasıda haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda, kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet sunan Hürriyet Böcek İlaçlama servisimiz Bahçelievler’de her noktaya ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Böcek ilaçlaması ile haşere ve kemirgenleri kontrol altına almak sanıldığı kadar kolay bir uygulama yöntemi değildir. Haşere ve kemirgenler evlerimizde sağlığımızı ve eşyalarımızı tahrip ederken, bizler mutlaka profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından destek almamız gerekmektedir. Piyasada ucuza satılan ürünler sizi yanıltmasın. O ucuz ilaçları satın alarak hayatınızı risk etmeyin. Bazılarımız ilaçları satın alıp evde amatör koşullarda uygulama işlemlerine girişmektedir. Bu tür bir çılgınlığa kalkmak sağlığımız ciddi anlamda olumsuz etkiler. Bu noktada ilaçlama yapmamız gerekmektedir.

Mücadele ve Yöntemler

Haşereler karşı mücadelenin basit olmadığını vurgulamıştık. Haşereler ve kemirgenler çeşitliliklerine göre farklı tekniklerle kontrol altına alınmaktadırlar. Hürriyet semtinde ve ara mahallelerinde sıkça şikâyet edilen zararlı canlı türlerinden biriside farelerdir. Farelerle baş etmek ise oldukça zordur. Firmamız bu konuda Fare İstasyonu adı altında uygulaması sayesinde kemirgen türlerinin etkisiz hale gelmesi an meselesi olmaktadır.

Farelerin sevdiği aromalarla süslenmiş etrafa güzel kokular yayan ilaçlar istasyon adını verdiğimiz düzenekle kemirgenleri kendisine doğru çekmektedir. Fareler bu kokuyu alarak ilaçla temas ettikleri an itibari ile ölüm anı 2 saate düşer. Farelerin ilaca temasından hemen sonra su içmesi dahilinde ise ölüm anı 11 saniye kadar sürmektedir.

Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat

7/24 hizmet veren şirketimizde kullanılan malzeme ve böcek ilaçları sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur bulundurmaz. İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Hürriyet Böcek İlaçlama servisimi günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir