Beyazıt Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa Yakası Fatih Böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Beyazıt Böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul’un tarihi semtlerinden birisi olan Fatih ve tüm çevresine, kapalı ve açık alanlarda 7/24 profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlama sanıldığı kadar basit ve kolay bir uygulama yöntemi değildir. Uzmanlık, deneyim, tecrübe, eğitim ve profesyonellik gerektirir. Sektörde Haşere ilaçlama adı altında faaliyetlerini sürdüren binlerce firmaya rastlamak mümkündür. Ancak sadece aralarında yüzde 5’lik bir kesimi profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Beyazıt böcek ilaçlama servisimiz, uzman kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Uzman Ziraat mühendislerimiz, alanında uzman merkez operasyon sorumlularımız, şube sorumlularımız, saha personelimizle sizlere 18 yıldır hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Beyazıt Böcek İlaçlama, İstanbul Fatih’te 7/24 açık ve kapalı tüm alanlarda profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Garantili İlaçlama Uygulamalarımız Nelerdir?

Sektörde pek çok firma ilaçlama hizmeti verdiğini zannetmektedir. Ama hiçbir firma sizlere ekonomik fiyat ve Garantili ilaçlama hizmeti sunamaz. Şirketimiz haşere ve kemirgenler için uyguladığı yöntemler, yenilikçi, modern ve son teknolojiyi barındırmaktadır.

Başlıca kullandığımız ve uyguladığımız yöntemler şunlardır:

  1. Sıvı İlaçlama yöntemimiz,
  2. Jel İlaçlama yöntemimiz,
  3. Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri uygulama ve yöntemimiz,
  4. Kokulu ilaçlama yöntemimiz,
  5. Kokusuz İlaçlama yöntemimiz,

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak dilediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız size gereken her konuda, her aşamada profesyonel destek verecektir. Şirketimiz sizlere her zaman en düşük fiyatlarla Garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bizleri arayarak haşere ve kemirgenlerden gönül rahatlığıyla kurtulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir