Bozkurt Böcek İlaçlama

Güvenle, Kaliteyle İnsan sağlığını ön planda tutarak uzun yıllardır ilaçlama hizmeti veren İstanbul Şişli şubemize bağlı faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Bozkurt böcek ilaçlama servisimiz, Haşere, kemirgen ve diğer zararlı ve zehirli canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Haşereler hayatımızın her karesinde varlar. Çevrelerine mikrop bulaştıran haşere ve böcek türleri gerekli önlem ve tedbirler alınmadığı takdirde, hızla çoğalıp salgın hastalıklara ve alerjik reaksiyonlara neden olurlar. Çoğu zaman evde alınan tedbirler kalıcı olmaz. Bu konuda mutlaka profesyonel servisimizden destek almanız gerektiğini unutmayın.

Çevrenizde ve yaşam alanlarınızda sağlığınızı tehdit eden zararlı canları türleri için evlerinizde uygun olmayan koşullarda amatör yöntemlerle ilaçlama uygulaması asla yapmayınız. Zehirlenebilir, solunum yolu enfeksiyonu kapabilirsiniz. Yanlış bir ilaçlama uygulamasının, doğru teşhis ve doğru yöntemlerle uygulanmadığı alanlarda ters etkiler yaratacağı unutulmamalıdır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama uygulaması
  • Jel İlaçlama uygulaması
  • Kokulu ilaçlama yöntemi
  • Kokusuz İlaçlama yöntemi
  • Fare İstasyonları

Bozkurt Böcek İlaçlama servisimiz, 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyatlar sunarak hem sağlığınıza, hem de bütçenize katkıda bulunmaktadır.

Çağrı merkezlerimizi arayarak siz de hemen randevu talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizin istediğiniz saatler arasında kaydınızı oluşturur. Artık sizin problem edeceğiniz haşere sorunu olmayacaktır. Çünkü ekibimiz son teknolojiyi kullanarak evinizi ve iş yerlerinizi tüm zararlı canlılardan kurtaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir