Cebeci Böcek İlaçlama

Şirketimizin İstanbul Avrupa yakası Sultangazi Böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak kesintisiz hizmet sunan Cebeci Böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin sağlıklı bir şekilde, güvenle kontrol altına alınması konusunda, kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel olarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

Sultangazi ilçesinde ve çevre semtlerinde yaz ayının gelmesi ve havaların ısınmasıyla pire ve hamamböceği sayılarında ciddi artışlar gözlemlenmiştir. Haşerelerden kurtulmak için basit yöntemler ve uygulamalarla mücadele etmeyiniz. Çünkü haşereleri güvenle kontrol altına almak tamamıyla uzman işidir. Çevrenizden muhakkak ilaçlama konusunda uzman bir firmadan profesyonel destek alınız. Tek başınıza bireysel olarak yapacağınız ilaçlama uygulaması asla tesir etmez.

İlaçlama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İlaçlama hizmeti satın alırken çok seçici davranmak zorundasınız. Çünkü insan sağlığı her şeyin üstündedir. İlaçlama hizmeti almadan firmadan mutlaka talep edin. Bunun yanında sabit telefon, haritada ve web sitesinden 7/24 ulaşılabilecek, her daim bir muhatap bulabileceğiniz firmalardan yana olun.  Bu iki önemli noktaya dikkat ettikten sonra hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca sah personeli ve ilaçlama elemanlarının da kendi alanlarında uzman olmaları gerekmektedir.

Mücadele ve Yöntemlerimiz Nelerdir?

  • Sıvı İlaçlama yöntemi
  • Jel İlaçlama yöntemi
  • Kokulu ilaçlama yöntemi
  • Kokusuz ilaçlama yöntemi
  • Fare İstasyonu ve fare düzenekleri

Yöntemleri ile yaşam alanlarınızı haşerelere karşı koruyoruz.

7/24 Hizmet veren firmamızı arayarak ücretsiz teknik destek alabilir, ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve Düşük Fiyatlar için bizi aramanız yeterli.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir